Rehber Ücretsiz Orjinal Windows 8.1 Pro Lisans Alma

Mesaj bu.

Eki Görüntüle 83693

Ayrıca anlatımda sırayla gittiğimden dolayı, Ek bölümüne ders programı koyulacağı söyleniyor. Ders programımı koydum ve diğer boşlukları doldurup devam ettim.

Eki Görüntüle 83694
Oraya ders programı yazdığımın farkındayım ama daha sonraki aşamada yıl sonu notlarını kullandığım açık açık ortada ama ders programıda herhangi bir sıkıntı yaşatmaz. Ayrıca benim resimden anladığım kadarıyla bir sorun yok istersen sen bir software kataloga girmeyi dene.

Beyaz açıkladığın için sağol

Hayır alakası yok. Alanların neredeyse hepsi lise öğrencisi. Hatta videolu anlatım yapan bir arkadaş vardı o da lise öğrencisi yanlışım yok ise. Sürekli aynı konular açılınca konu kirliliği oluşuyor o bakımdan yazdım. İstersen arama kısmına " Dreamspark " yazıp bak, kaç tane konu var bu şekilde. ;)

Öncelikle yukarıdaki mesajımda yazım hatası var sebebi mobilden düzenleyemedim. Ceza vermezseniz sevinirim. Benim baktıklarım hep üniversite idi demek lisede vardı görmemişim ama orta okul hiç yoktu galiba .

Lise öğrencileri alabiliyor. Alan çok kişi var burada. Öğrenci olduğunu kanıtlaman gerekiyor. @Josquas
üniversite epostasıyla aldım ve herhangi bir not bilgisi de istemedi.sadece hesabıma girip doğrulama yaptım.toplam 2 dk bile sürmedi.acaba w10 geçişte hangi sürümü verecek.eğer home verecekse hiç uğraşmaya değmez.w7 üzerinden de yapabilirim :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı