Epic Games Ücretsiz oyun programı 2024'te de devam edecek!

@Osman Nuri23, keşke yapılmasa ama yapılacağını düşünülüyorum. Kaçınılmaz son, adamlar babasının hayrına çalışmaz. Bu sene olmasa bile 1-2 sene içerisinde kesin bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum.

@Osman Nuri23, keşke yapılmasa ama yapılacağını düşünülüyorum. Kaçınılmaz son, adamlar babasının hayrına çalışmaz. Bu sene olmasa bile 1-2 sene içerisinde kesin bir şeyler yaparlar diye düşünüyorum.
Fortnite, RL ve Unreal Engine'dan yine kazanıyorlar, ama bir o kadar da dağıtıyorlar.

@Tugra07, kâr etmiyorlar ama. Bu döngü sonsuza kadar sürmez, illaki sonlanacak.
Epic Games bayağı kar ediyor ama Store'dan değil Store zarar yazıyor ama kar oranı bu yıl rekor kırdı UE5 oyunların artması ve Fortnite bu sene oyuncu sayısında da rekor kırdığı için geçen seneye göre daha fazla para kazandılar. Kar oranını azaltıyor Epic Games mağazası.

@Osman Nuri23, kendileri de biliyor ki sadece bedava ya da indirimli oyun dağıttıklarında mağazaları kullanılıyor. Kendi kafalarında belirli bir süre tanıdıklarını düşünüyorum. O süreyi aşınca muhtemelen Store için Türkiye pazarını salacaklardır.

Evet Steam bize ihanet etti sonuna kadar da bunu söyleyeceğim. Ülkeye bölge kilidi, kredi kartı kilidi yapacağına kolay yolu seçti dolara geçirdi. Tabii kim uğraşacak bölge kilidi ile değil mi? Yazılım özürlü şirket Sony bile yaptı bunu Hindistan ve Asya bölgesine. Buyurun şimdi 50 TL'lik oyunları 500'e alıyorsunuz.

Hiç kimse bana Steam'i savunmasın benim Steam hesabım 2009 açılışlı. Bugüne kadar Steam'den aldığımız en büyük bedava oyun Tomb Raider 2013 onu da yapımcı verdi Steam değil!

Evet Steam bize ihanet etti sonuna kadar da bunu söyleyeceğim. Ülkeye bölge kilidi, kredi kartı kilidi yapacağına kolay yolu seçti dolara geçirdi. Tabii kim uğraşacak bölge kilidi ile değil mi? Yazılım özürlü şirket Sony bile yaptı bunu Hindistan ve Asya bölgesine. Buyurun şimdi 50 TL'lik oyunları 500'e alıyorsunuz.

Hiç kimse bana Steam'i savunmasın benim Steam hesabım 2009 açılışlı. Bugüne kadar Steam'den aldığımız en büyük bedava oyun Tomb Raider 2013 onu da yapımcı verdi Steam değil!

Ee bu mantıkla oyunların verilmesini firmalar kabul ediyor Epic beleş vermiyor?

Ee bu mantıkla oyunların verilmesini firmalar kabul ediyor Epic beleş vermiyor?
Yok ya verdiği bütün oyunları Epic yapıyor Epic dağıtıyor imparatorumuz yahu (!)

O arkadaş troll biraz. NPC gibi her konuda aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor kimseye yanıt vermeden. Konu sadece Epic ile alakalı olsa bile bir şekilde konuyu Steam'e getiriyor. Kredi kartıyla ilgili yanıt attım başka bir konuda, gelip burada hala aynı şeyi söylüyor :D

Ekran Görüntüsü:
1704441124393.png

Konu Guardians of the Galaxy ile alakalı bir şekilde araya Steam'i sokuyor trollemek ve baitlemek için :D
Screenshot_5.png
Screenshot_7.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı