Ülkemizde neden Fortnite "velet" oyunu?

Fortnite'a bebe oyunu diyenlerin çoğunun Valorant, LoL oynamasina şaşmamalı.

LoL yerine Dota, Valo yerine de CS oyna neyse.

Age of Empires getirin bana kardeşim...

Ama CS'nin Valorant'dan iyi olması bir gerçek.
CS yi 1.5 den beri oynayan birisi olarak Valorant çıktığından beri hiç CS oynamadım. Daha aksiyonlu olması bana daha zevkli geliyor , sen gerçekçilik istiyorsan CS senin için daha iyidir. Zevk ve tercih meselesi.

Fortnite'a bebe oyunu diyenlerin çoğunun Valorant, LoL oynamasina şaşmamalı.

LoL yerine DotA, Valorant yerine de CS oyna neyse.

Age of Empires getirin bana kardeşim...

Benim de anlatmak istediğim tam olarak bu. Valorant'ta anime tarzı grafiklere sahip ve oynanış olarak öyle. Valorant'a velet oyunu denmiyor ama fortnitea velet oyunu deniliyor.

Nedense aklıma geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiç birisi velet oyunu değil. Herkes istediği oyunu oynayabilir. Kitlesi diğer oyunlara göre biraz daha küçük olduğundan belki deniyordur. Ama bu oyunu velet oyunu yapmaz. Özellikle Fortnite oynarken "bu velet oyununu neden oynuyorsun?" diye söylenen insandan nefret ediyorum. Bu sadece Fortnite için de geçerli değil. Her oyun olabilir buna.

Bu ne tantana kardeşim ne konuştunuz bir el Squad atalım aklınız yerine gelsin.
Şaka bir yana fotoğrafları şöyle olan oyunun çoluk çocuk oyunu olarak karşılanması çok normal çünkü her şey Burger King ve McDonald's da menülerin yanında hediye edilen oyuncaklar gibi duruyor
1709117701400.png

Bununla alakalı çok iyi bir post atmışlardı onuda bırakayım 😁
1709117651588.png

Yeni konular

Geri
Yukarı