Ülkeye giren göçmenlerin yeni hedefi kız çocukları!

Böyle mülteci sorunu başımıza 10 dert ise 100 dert olacak. Saçma sapan kin ve nefret ortamı pompalayanlar yüzünden.
Mültecilerden yana ortada bir dert oluşacaksa onları ülkeye sokanlar yüzünden oluşacak.
Hala kalkıp halkı suçluyorsun, ülkeye tecavüzcü teröristleri almak halkın mı fikriydi?
Bu yüzden diyorum işte, önce kendi içimizdeki çürükleri ayıklamamız lazım diye.

Ülkesini korumadan savaştan kaçanların hepsi benim gözümde aynı kefeye sahiptir. Ülkesine yararı olmayanın bizim ülkeye ne gibi yararı dokunacak? Söyler misiniz? Hala daha "Türkler yapıyorsa onların yapması da normal" algısı var. Algınız batsın, şimdi ağır kelimeler sarfedeceğim ama değmez, vallahi değmez.

17 yaşındayım sokakta yürürken korkuyorum, Afgan var Suriyeli var Afrikalı var sokakta 1 tane bile Türk göremiyorum artık ülkemizde yabancılaştık.
Al evine besle görürsün kim iyi kim kötü öğrenirsin fakat çoğu kötüyse geçmiş olsun :d

Ülkeye bir katkıları da yok yattıkları yerden geçiniyorlar.
Ülkesini korumadan savaştan kaçanların hepsi benim gözümde aynı kefeye sahiptir. Ülkesine yararı olmayanın bizim ülkeye ne gibi yararı dokunacak? Söyler misiniz? Hala daha "Türkler yapıyorsa onların yapması da normal" algısı var. Algınız batsın, şimdi ağır kelimeler sarfedeceğim ama değmez, vallahi değmez.

Aynısını yazacaktım eline sağlık.

Son düzenleme:
Şu an uygulanan ceza kanunlarının tamamının acilen değişmesi gerekiyor. Kanunlara göre neredeyse haklı olan suçlu, haksız olan da suçsuz konumda. Cezalar ağırlaştırılmadan başımız daha çok ağrır.

Oku şu yazdıklarımı da ona göre cevap ver. Amacının Türklerin yaptıklarını örnek gösterip mültecilerin yaptıklarını masumlaştırmak olduğu çok belli. Konuyla bir alakası yokken ülkede yapılanlardan bahsetmen de dediklerimi ispatlar nitelikte. Bir yerlerimden uydurmuyorum ve ortalığı kendime çekmek gibi bir amacım yok fikirlerimi doğru bulan insan beni destekler doğru bulmayan desteklemez.

Ben küçüklüğümden beri ülkemi seven bir insanım mülteciler gelince böyle olmadım.
Yaa sen konuyu bulandırmayı çok seviyorsun sanırım.
Tekrar yazıyorum iyi oku!
İnsanların milli ve ırksal durumları sapıklığında ön planda değildir.
Konuyu çarpıtmak istediğin için ''Türkiye vatandaşı'' yazdığım halde ''Türkler'' demişim gibi göstermeye çalışıyorsun. Ya da sen bunların arasındaki ayrımı bilmiyorsun? Öğrenebilirsin. Biraz çaba yeter.

Mültecilere ya da sığınmacılara karşı barbarlık yapmak ülke sevmek değildir! Onu da bir öğren istersen. 😎
Sonuç olarak, siz önce kendi ülkenizde yıllardır meydana gelen sapıklıkları temizleyin de sonra sıra sığınmacılara da gelir. Bakınız altta bir tecavüzcü var mesela:
.

Yahu sen konuyu bulandırmayı çok seviyorsun sanırım.
Konuyu çarpıtmak istediğin için "Türkiye vatandaşı" yazdığım halde "türkler" demişim gibi göstermeye çalışıyorsun. Ya da sen bunların arasındaki ayrımı bilmiyorsun? Öğrenebilirsin. Biraz çaba yeter.

Mültecilere ya da sığınmacılara karşı barbarlık yapmak ülke sevmek değildir! Onu da bir öğren istersen. 😎
Sonuç olarak, siz önce kendi ülkenizde yıllardır meydana gelen sapıklıkları temizleyin de sonra sıra sığınmacılara da gelir. Bakınız altta bir tecavüzcü var mesela:

Kaç paraya sattın kendini? 5 kuruşluk karakter yok gerçi.

@gregor cemsa konudaki mesajlarınıza dikkatli bir şekilde göz gezdirdim, genel anlamda Türk düşmanlığıyla uzaktan yakından alakası olmayan mesajlar olmasına rağmen gereksiz tepki almışsınız. Ne yazık ki toplumun büyük bir bölümü okuduğunu anlamamakta başı çekiyor ve buna ben de dahilim.

Konu hakkımdaki mesajımda gelişigüzel ifadeler kullanarak insanlığa hakaret etmişim. Hiçbir tacizin, tecavüzün herhangi bir ırka ve millete mâl edilemeyeceğini öngöremeyerek şiddeti bile savunmuşum. Yazdığım satırları okuyunca kendimden utanıyorum.

Bundan sonra sizi takibe aldım, değerli fikirleriniz beni etkiledi ve denk gelirsem boş zamanlarımda okuyacağım. Okumak zevk verecek. 🙂

@gregor cemsa konudaki mesajlarınıza dikkatli bir şekilde göz gezdirdim, genel anlamda Türk düşmanlığıyla uzaktan yakından alakası olmayan mesajlar olmasına rağmen gereksiz tepki almışsınız. Ne yazık ki toplumun büyük bir bölümü okuduğunu anlamamakta başı çekiyor ve buna ben de dahilim.

Konu hakkımdaki mesajımda gelişigüzel ifadeler kullanarak insanlığa hakaret etmişim. Hiçbir tacizin, tecavüzün herhangi bir ırka ve millete mâl edilemeyeceğini öngöremeyerek şiddeti bile savunmuşum. Yazdığım satırları okuyunca kendimden utanıyorum.

Bundan sonra sizi takibe aldım, değerli fikirleriniz beni etkiledi ve denk gelirsem boş zamanlarımda okuyacağım. Okumak zevk verecek. 🙂
Dünyanın aklı başında Türklere Kürtlere ya Araplara değil; aklı başında insanlara ihtiyacı var.
O nedenle ''ne mutlu sadece insanım diyene''...
Ben hiçbir milletten ırktan ya da dinden görmüyorum kendimi.
Karşındaki düşman bile olsa; şiddet göstermek insanca değildir.
Savaşın bile bir ahlakı ve hukuku vardır.
Bu ülkedekiler daha normal yaşamda bile ahlakı hukuku özümseyememişler.
Teşekkürler, anlayışın için. :)

Yahu sen konuyu bulandırmayı çok seviyorsun sanırım.
Konuyu çarpıtmak istediğin için "Türkiye vatandaşı" yazdığım halde "Türkler" demişim gibi göstermeye çalışıyorsun. Ya da sen bunların arasındaki ayrımı bilmiyorsun? Öğrenebilirsin. Biraz çaba yeter.

Ben konuyu bulandırmıyorum mültecilerle ilgili olan konuya gelip Türkiye'den bahseden sen konuyu bulandırıyorsun. Amacının Türklerin yaptıklarını gösterip mültecileri masumlaştırmak olduğu çok belli.

Ben barbarlık yapalım demedim gitsinler başlarına ne gelirse geldin dedim. Onları bir oku da gel istersen.

Bak hala konuyu bulandırıyorsun ama ben zaten bunun da cevabını vermiştim belki bu sefer okursun ümidiyle yine aynı cevabı veriyorum. Biz ırk fark etmeksizin tecavüzün her türlüsünden nefret ediyoruz. Okuduklarını anlayamayan bomboş bir tatlı su hümanistisin köşeye sıkışınca hakarete başvuran tek yapabildiğin konu bulandırmak olan gereksiz bir insansın yazdıklarında tepeden tırnağa yanlış ve amacının konu bulandırmak olduğu çok belli. Bu konu bulandırma işini de tek bu konuda yapmadın zaten, feminizmle ilgili konuda insanlar feminizm i bilmiyor dedikleri için Kemalizmi savunanların da yarısından çoğu Kemalizmi bilmiyor zaten? deyip konu bulandırmaya çalışan birisin. Ayrıca verdiğin örnekle bir ayıbı başka bir ayıp ile örtmeye çalışıyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı