Ülkeye giren göçmenlerin yeni hedefi kız çocukları!

Sorun yok yani? Böyle devam etsinler. İki kuruş paraya göçmenleri savunacağız diye düştüğünüz duruma bakın.
Ne parası ne savunması?
Ben objektif bakarım olaylara.
Taraflı gözle bakmak sağlıksızdır bu tarz konulara.
Bizimkiler yetiyordu zaten ithaline gerek var mıydı?
Sorun da o zaten.
Bizde o kadar sapıklık varken ses çıkartmayanların şimdi tepki vermesi de saçma.

Ne parası ne savunması?
Ben objektif bakarım olayları.

Sorun da o zaten.
Bizde o kadar sapıklık varken ses çıkartmayanların şimdi tepki vermesi de saçma.
Türkiye'deki sapıklara tepki gösterilmediğini nereden çıkartıyorsun?

Ulan küfür değildir. Ben kimin ne yaptığından bahsetmedim.
Bin yıldır bu ülkede saçma sapan kadın cinayetleri, tecavüzler oluyor zaten.
Türkiye vatandaşı birçok sapık tip var.
Yabancılar yapınca mı ilginç geliyor?

Küfürü sansürledim ban yememek için yüksek IQ insan e zaten halkımız onlara da laf ediyor ancak yabancılardan kastın savaştan kaçıp gelen halk bir ukraynalılara bak bir de Afgan'lara ikisi de savaştan kaçtı bir grup Antalya vb yerleri temizleyip teşekkürlerini gösterirken diğer taraf senin çoluğunu çocuğunu tac*z tecav*z ediyor umarım bir gün bir mülteci senin kız çocuğuna da bunu yaparda o zamanda bunu dersin"bizim millet yaparken sorun yokta mülteci yapınca mı sorun"

Sizin nasıl bir düşünce yapınız var akıl alır gibi değil.

Dünya üzerinde 1.5 milyardan fazla Müslüman var. Her yapılan taciz tecavüz veya saçma sapan işte bütün Müslüman'ları böyle gibi laftalamak nasıl bir bakış açısı akıl alır gibi değil.

Ayrıca bu tarz adamlar en ağır şekilde cezalandırılmalı. Hatta ülkelerinde idam var bunların. Ülkesi ile anlaşıp idam şartı ile yollayacaksın tecavüz olaylarına karışanları. Taciz olaylarına karışanları da güzelce bir dövüp sınır dışı edeceksin.

Not: Bu arada bazı videoların sırf ortalığı kızıştırmak için çekildiğini de düşünüyorum. Yüzünü gösterenleri hemen tespit edip yakalayacaksın. Ama bu arkadan kadınları takip edip Hintçe müzik koyanların çoğunun fake hesap olduğunu düşünüyorum. Sırf belli kesimlerin oy devşirmesi için yapılan işler gibi geliyor bana.

A*ap paki fark etmiyor hümanist dostum. Ben Türk de olsa a*ap'da olsa sokaktayken böyle bir olay görsem gücümün yettiği kadar vururum karşımdaki adama. Toplumun karşısına bir Türkü de salsan bir şey değişmez, ikisi de linç edilir. Tepki gelmiyor diye bir şey yok.

Ama bu arkadan kadınları takip edip hintçe müzik koyanların çoğunun fake hesap olduğunu düşünüyorum. Sırf belli kesimlerin oy devşirmesi için yapılan işler gibi geliyor bana.
Evet, evet. Öyledir. Tek hedefleri AK Parti düşsün, benim aldığım trollük maaşı kesilsin diye fake video yayınlıyorlar.

A*ap paki fark etmiyor hümanist dostum. Ben Türk de olsa a*ap'da olsa sokaktayken böyle bir olay görsem gücümün yettiği kadar vururum karşımdaki adama. Toplumun karşısına bir Türkü de salsan bir şey değişmez, ikisi de linç edilir. Tepki gelmiyor diye bir şey yok.
Bence de fark etmez.
Zaten o yüzden yazıyorum. Yahu bu ülkedeki tipler, ''o da öyle giyinmesin'' falan diyor. Sapıklığı normalleştiriyor.
Önce onlara tepki vermek lazım. Bu ülkede yıllarca etek altı videoları, gizli kabin görüntülerini çeken tipler vardı. Haberleri yapıldı. Hiç bu kadar tepki gösterilmedi.
Ayrıca tepki gösterecekseniz de özellikle yabancı uyruklu olduğuna vurgu yaparak yapmanız doğru değil. Bu tamamen ırkçılıktır. Tüm yabancı uyrukluları aynı kefeye koymaktır.
Linç etmek ne kadar saçma ise, burada gösterilen anlamsız tepki de o kadar saçma.

Ne parası ne savunması?
Ben objektif bakarım olayları.

Sorun da o zaten.

Kediye yavrusu aslan görünürmüş misali bir durum var burada. Ama haksızlık ediyorsunuz, bizim ülkemizde de aklı başında bir grup her türlü olaya ses çıkarıyor. Beni sinirlendiren şey bu göçmen denen yaratıkların( insan demeye dilim var mıyor bu olaylar yüzünden) getirdiği kafa yapısı. Bunların savaştan veya zor yaşam şartlarından kaçmış insanların kılıfına giren teröristler olduğu açıkca belli. He yok mu gerçekten kaçan ve burada insan gibi yaşayan, var tabii. Annemin bir hastası var mesela, yakın zamanda gördüm. Kadın ve kocası çalışıyor hiç yardım almıyor ve çok güzel 2 çocukları var. Buradaki yaşama ayak uydurmuşlar ve ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar. Ama kusura bakma bunlar değil yani videodakiler. Açıkçası ben hep halkın kendi adaletini sağlamasının kötü bir şey olduğunu düşünürüm. Bunları gördükçe o düşünceme inancım zayıflıyor. Bir zamanlar sırf solcu diye insanları doğrayan sözde ülkücüler vardı etrafta ne oldu onlara? Hiç ortalıkta görünmüyorlar? Hep ağızlarında sözde vatan millet sevgisi ama pratikte hiç yoklar.

Geri
Yukarı