Üniversitede dersten kalınca Erasmus başvurusu yapılır mı?

EmirEsen_1

Decapat
Daha fazla  
Uygulamalı derslerden birinde maalesef devamsızlıktan kaldım.1. sınıfım ve Erasmus istiyordum. Basvuru yapabilir miyim yoksa kaldığım için başvuru yapamaz mıyım?

Erasmus'a 3. dönem ve sonrasında başvurabilirsin diye biliyorum. Yani transkriptinin oluşmuş olması lazım. Erasmus ile ilgili öğrenmek istediğin her şeyi UA'nın (Türkiye Ulusal Ajansı) yayınladığı el kitapçığında bulabilirsin. 2020 yılı için yayımlanan el kitabını eke bırakıyorum. Eğer merak edersen 2021 yılı için yayımlananı internette bulabilirsin. İyi günler dilerim.

Dosya Ekleri

• Erasmus+ 2020 El Kitabı.pdf
    1,3 MB · Görüntüleme: 59
Erasmus'a 3. dönem ve sonrasında başvurabilirsin diye biliyorum. Yani transkriptinin oluşmuş olması lazım. Erasmus ile ilgili öğrenmek istediğin her şeyi UA'nın (Türkiye Ulusal Ajansı) yayınladığı el kitapçığında bulabilirsin. 2020 yılı için yayımlanan el kitabını eke bırakıyorum. Eğer merak edersen 2021 yılı için yayımlananı internette bulabilirsin. İyi günler dilerim.
Çok teşekkür ederim . Gittim bizzat konuştum ve bilgi sahibi oldum. Onerdiginiz kitapçıga da bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı