Unity projem nasıl?

Makaleler
4
Daha fazla  
Şarjör sistemi var ama henüz grafik olarak yapmadım kodların çoğunu kendim yazdım bazı yerleri(çok az bir yer ) oradan buradan bakıp fikir aldım nasıl olmuş?
Not: Biraz aceleye geldi güzel çekememiş olabilirim. Ayrıca tüm mermileri almamasının nedeni merminin 120 olduktan sonra alınamaması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuldan dolayı zaman ayıramıyorum ve izleyince koşma animasyonunu değiştirme gereği duydum yorumlar için teşekkürler bot yapabilirsem harita yapıp küçük bir demo ortaya koyacağım.

Okuldan dolayı zaman ayıramıyorum ve izleyince koşma animasyonunu değiştirme gereği duydum yorumlar için teşekkürler bot yapabilirsem harita yapıp küçük bir demo ortaya koyacağım.
Emeğine sağlık. Ek olarak karakterin gölgesine bir el atabilirsin. Sadece silah ve kol gözüküyor. Gölgeye vücudu eklemeyi unutma 🙂.

Harikasınız, vücut gölgeside ekleyebilirsiniz.

Hocam çok fazla bilmiyorum bir şeyler yaparak gelişmek daha kolay oluyor kolaydan zora doğru sırası gelince onu da yaparım.
Emeğine sağlık. Ek olarak karakterin gölgesine bir el atabilirsin. Sadece silah ve kol gözüküyor. Gölgeye vücudu eklemeyi unutma 🙂.

Evet bir karakter ekleyeceğim.
Güncelleme:
1)Mermi Deliği Eklendi.
2)Şarjör Değiştirme Animasyonu(Biraz Dandik) Eklendi.
3)Mermi Göstergesi Eklendi.
Bilen varsa Unity'de animasyon yapmak zor hangi program ile yapılıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı