USB flash bellek biçimlendirilmiyor

hertyss

Centipat
Arkadaşlar merhaba, dün flashıma Windows medya oluşturma aracıyla Windows 11 atarken birden %55 de takıldı. 5-10 dakika bekledim ancak yine ilerlemediği için yüklemeyi sonlandırdım ve medya oluşturma programı yanıt vermedi ve kapandı. Bu durumdan sonra USB belleğimi açmak istediğimde biçimlendirmem gerektiği uyarısıyla karşılaşıyorum. Biçimlendir dediğmde uzunca bekletip “biçimlendirilemedi” hatasını alıyorum. Birkaç USB format programında denediğimde yine programlar yanıt vermiyor. CMD ile temizlemeyi denediğimde “clean” komutunu yazdığımda komut sisteminde uzun süre hiçbir yanıt alamıyorum ve sonra zaman aşımı yanıtını veriyor. Ne yapmam gerekiyor? Sorunun nedeni ve çözüm önerileri konusunda yardımcı olur musunuz?

USB bozulmuş hocam bende de aynısı oluyor USB'yi sağa sola oynatın algılamasını sağlayın bir şekilde belki olr.
Hocam USB’yi sistem görüyor ama açamıyorum Raw formatına dönüşmüş ve biçimlendirmek istediğimde yanıt vermiyor biçimlendirme için kullandığım araçlar. Kesin olarak USB bozulduğundan emin olabilsem direk sipariş vereceğim zaten

Geri
Yukarı