USB olmadan Linux kurulur mu?

Merhaba. USB'im çalışmıyor USB CD DVD olamdan Linux kurulur mu?

Evet kurulabilir. İnstall Linux without USB rehberlerine bakabilirsin.

Onun haricinde 2. Bir fiziksel diskin varsa ona Ventoy kurup onun üzerinden de halledebilirsin.

Son düzenleme:
Kesinlikle. Sanal makine olarak kurabilirsiniz.

Beğenmeyen arkadaşlar bir zahmet neden beğenmediklerini söylesinler

USB ile kurulum yapamadığından yerel makinesine nasıl kurulum yapabileceğini soruyor. Sanal makine cevabı konuyla alakasız kalıyor. Ben o yüzden düşündürücü attım.

Onun haricinde 2. Bir fiziksel diskin varsa ona Ventoy kurup onun üzerinden de h

Onun haricinde 2. Bir fiziksel diskin varsa ona Ventoy kurup onun üzerinden de halledebilirsin.
Taşınabilir harddisk tarzı birşey mi

Taşınabilir hard disk tarzı bir şey mi?

2. Bir SSD veya HDD'niz varsa ona Ventoy kurup(tüm fiziksel disk sıfırlanacağından gerekli verileri yedekleyin.) Onun üzerinden kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Kesinlikle. Sanal makine olarak kurabilirsiniz.

Beğenmeyen arkadaşlar bir zahmet neden beğenmediklerini söylesinler

USB olmadan bilgisayarıma nasıl kurabilirim diyor. Sanal makineye kurmasını herkes bilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. bir SSD veya HDD'niz varsa ona Ventoy kurup(tüm fiziksel disk sıfırlanacağından gerekli verileri yedekleyin.) Onun üzerinden kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

@Rona işini zorlaştırmak gibi olmasın ama;
Bazı notebook serisinde senin de denk geldiğin gibi Ethernet port olmuyor tamamen Wi-Fi ile bağlantı.
USB de çalışmadığında bu Notebook'larda 2. bir disk olmadığı için network kurulumları için bir uzun ama çözümlü yol var mıdır?
Önceki cevabın bana yeni soru aklıma getirdiği için meraktan soruyorum.

Ventoy'un gerçek diske yüklenerek çözüm önerine de çok minnettar oldum.

Yüreğine sağlık.

Geri
Yukarı