USB\VID_13D3&PID_3362&REV_0001 sürücüsü nereden bulunur?

xMelihYildiZx

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle sorun çok önceden beri var aslında. Bilgisayarım Windows 7 iken herhangi sorun yoktu. Win10'a yükselttim yine bir sorun yoktu. Windows 10 güncelleştirme yaptı ve 6 belki 7 aydır bilgisayarımda Bluetooth'u açmama rağmen hiçbir cihazı görmüyor. Kulaklığından ekranına hiçbir Bluetooth cihazını görmüyor.
USB\VID_13D3&PID_3362&REV_0001 donanım kimliği de sanırsam bu. Driveri nereden bulabilirim?

Öncelikle sorun çok önceden beri var aslında. Bilgisayarım Windows 7 iken herhangi sorun yoktu. Win10'a yükselttim yine bir sorun yoktu. Windows 10 güncelleştirme yaptı ve 6 belki 7 aydır bilgisayarımda Bluetooth'u açmama rağmen hiçbir cihazı görmüyor. Kulaklığından ekranına hiçbir Bluetooth cihazını görmüyor.
USB\VID_13D3&PID_3362&REV_0001 donanım kimliği de sanırsam bu. Driveri nereden bulabilirim?
Forumda zaten bunun hakkında konu açılmış, buradakini denedin mi? Çözüldü: USB\VID_13D3&PID_3362&REV_0001 sürücüsü nasıl bulunur?

Bir de PowerShell üzerinden çalıştırmayı dene bakalım. Aşağıda adımları yazdım.

1- Bir klasör oluştur ve ZIP içerisindeki tüm dosyaları oluşturduğun klasöre at.

2- Klasörde sol üstte bulunan "Dosya" seçeneğine tıkla. Açılan seçeneklerden mouseunu "Windows PowerShell'i aç" yazısının yanındaki ok işaretine getir ve "Windows PowerShell'i yönetici olarak aç" seçeneğine tıkla. Ekrana gelen onay kutucuğuna onay ver.

3- Açılan komut satırına .\setup.bat yazıp entera bas. Kurulum işlemi başlayacaktır.

4- Komut satırındaki işlemler bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Eğer üstteki yöntem işe yaramazsa INF dosyası ile kurulum yaparız. Onun da adımları aşağıda.

1- Bir klasör oluştur ve ZIP içerisindeki tüm dosyaları oluşturduğun klasöre at.

2- Aygıt yöneticisine girip kimliğini gönderdiğin aygıta sağ tıkla ve aşağıdaki yolu izle.
"Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Gözat..."

3- Açılan klasör seçme ekranından içine sürücü dosyalarını attığın klasörü seç ve "Tamam > Sonraki" diyerek kurulumu başlat.

4- Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Geri
Yukarı