UTorrent PC'yi ele geçirdi

Darth Urfha

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus ROG GL552vw
Meslek
Öğrenci
Bir arkadaşımın başına geldi ona çözüm ararken buraya danışayım dedim. UTorrent her şeyi kendi çalıştırmaya başlamış ve arkadaş Torrenyt'i silemiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşımın başına geldi ona çözüm ararken buraya danışayım dedim. UTorrent her şeyi kendi çalıştırmaya başlamış ve arkadaş Torrenyt'i silemiyor.
Eğer hiç bir türlü silinemiyorsa format atmaktan başka çare göremiyorum. Arkadaşınız bu hatadan sonra umarım korsan kullanmayı bırakır.

Utorrent gibi indirme yerleri zaten bilgileri çalacak olsalar para verilip alınan sürümlerinde milyon dolarları götürürdü. Torrenti zamunda vb. güvenilir yerlerden indirmeye çalışın ve mümkünse sağlam bir anti virüs yazılımı satın alin. Başka türlü maalesef.

Utorrent programının yapacağı en kötü şey size reklam göstermektir. Problemin kaynağını başka yerler de arayın.

Eğer sistemi F8 modunda açabiliyorsanız, o programı silebilirsiniz. Eğer açamıyorsanız, çalışan bir linux ile sisteme erişin ve o programı bulun, arkasından dosyalarını siliniz.

Eğer sistemi F8 modunda açabiliyorsanız, o programı silebilirsiniz. Eğer açamıyorsanız, çalışan bir Linux ile sisteme erişin ve o programı bulun, arkasından dosyalarını siliniz.

Maalesef denedik Linux konusunda ise malum koronalı günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı