Uygun F/P saç kurutma makinesi önerisi

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır kıvırcık saçlarımı kurutmakta zorlanıyorum dipleri kurumuyor evde var eski bir makine ama dipleri kurumuyor ve üstleri de zor kurutuyor saçımı yakmasından korkuyorum bir tık o yüzden yaklaştıramıyorum da. Eğer mümkünse uygun fiyata hem yakından saçı yakmayan hem de kıvırcık saçlar için difüzör tarzı bir şeyle daha kolay galiba.
Şunu buldum hem o başlıktan da var. https://www.hepsiburada.com/powerte...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.97.2
Eğer işe yarıyorsa o başlıklıyı alacağım yoksa tek başlıklı şunu alacağım. Powertec TR-901 Turbo Profesyonel 2500 W Saç Kurutma Makinesi Fiyatları ve Özellikleri
Powertec çok önerdiler nasıldır bilen varsa da yorumunu eklerse sevinirim. Elimizde patlamasın yani uzun süre açtık diye.

Galiba vigo denen şey işe yarıyormuş kıvırcık saçlarda. 2. linktekini alacağım o zaman. Hem anneler günü hediyesi de olmuş olur birnevi, kendimde kullanırım aparatla. Saçı yakıyor mu bu arada? Isı ayarı nasıl sıcak/soğuk mu sıcak/hafif sıcak mı?

@cartel.exe

Galiba vigo denen şey işe yarıyormuş kıvırcık saçlarda. 2. linktekini alacağım o zaman. Hem anneler günü hediyesi de olmuş olur birnevi, kendimde kullanırım aparatla. Saçı yakıyor mu bu arada? Isı ayarı nasıl sıcak/soğuk mu sıcak/hafif sıcak mı?

@cartel.exe
Sac yakma olayi hic yasamadim. En sicakta cok yakinda tutarsaniz olabilir. Isi ayari Sicak/Hafif Sicak/Soguk seklinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı