Uygun fiyatlı 2.el monitör tavsiyesi

Çok param yok o yüzden 3000 3400 arası yüksek hzli monitör bakıyorum.

Hocam sıfır alın bunu alın IPS panel Full HD ölü piksel ve ghosting yok tam bir fiyat performans ürünü 3600 TL fiyatı var 200 TL daha yükselin gerçekten değecektir LG Ultragear 24GN60R-B 23.8" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe yükselemem dersenizde kesinlikle bunu alın bunu benim arkadaşım aldı çok az ghosting var hissetmezsiniz Samsung Odyssey G3 24â LS24AG300NUXUF 1 MS 144 HZ Freesync Gaming VA Curved FHD Fiyatı

Son düzenleme:
Hocam sıfır alın bunu alın IPS panel Full HD ölü piksel ve ghosting yok tam bir fiyat performans ürünü 3600 TL fiyatı var 200 TL daha yükselin gerçekten değecektir Samsung Odyssey G3 24â LS24AG300NUXUF 1 MS 144 HZ Freesync Gaming VA Curved FHD Fiyatı yükselemem dersenizde kesinlikle bunu alın bunu benim arkadaşım aldı çok az ghosting var hissetmezsiniz Samsung Odyssey G3 24â LS24AG300NUXUF 1 MS 144 HZ Freesync Gaming VA Curved FHD Fiyatı
Bu monitörler için kronik sorunlu diyorlar forumda. Bu duruma ne diyorsunuz?

Hocam sıfır alın bunu alın IPS panel Full HD ölü piksel ve ghosting yok tam bir fiyat performans ürünü 3600 TL fiyatı var 200 TL daha yükselin gerçekten değecektir LG Ultragear 24GN60R-B 23.8" 1 ms Full HD FreeSync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe yükselemem dersenizde kesinlikle bunu alın bunu benim arkadaşım aldı çok az ghosting var hissetmezsiniz Samsung Odyssey G3 24â LS24AG300NUXUF 1 MS 144 HZ Freesync Gaming VA Curved FHD Fiyatı

Teknopc markalı 200Hz buldum bir adet 24inç testlerini yapıp alsammı bilemedim.

Geri
Yukarı