Uygun Fiyatlı Hoparlör Tavsiyesi

esador

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aracımın ön kapı hoparlörleri ya 15 ya 16 cm idi tam anımsayamadım. Fabrika çıkışlı hoparlörler artık gerçekten kalitesiz ses vermeye başladı (araç 2006 model). Sesi bası düzgün veren 2, belki arkalara da 2 şeklinde hoparlör almak istiyorum fakat marka ve modellere aşırı uzağım. Oto sesçilerde afedersiniz düdüklemek için adam arıyor. Önemli olan ön iki hoplarlör, araçta amfi subwoofer vs hiçbir şey yok. Amacım bası gümbür gümbür değilde bas olduğunu fark ettirecek bir hoparlör almak :) Çünkü şu ankiler bass seviyesi -lerdeyken düzgün ses veriyor, bas ayarı +2'den sonra ses bozuluyor. Besleme derdi falan olmadan uygun bir şekilde 15-16 cm hoparlör tavsiye edebilecek birisi var mı? İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oto modifiyecilerden olmadığı sürece, bulduğunuz en ucuz yerden adına aşina olduğunuz bir markayı alın geçin. Ben Vatan, Teknosa, Media Markt gibi mağazaları dolaşıp en sonunda bulunduğum semtte ki 1 milyoncudan aldım geçtim ki yine de şu an hatırlamasam da adını sanını bilmediğim bir şey değil di. Kardeşimin arabada önler tamamen patlaktı taktığım zaman kaliteli kalitesiz demeden fark yarattı.

Hoparlör olarak Hertz DSK 165.3 öneririm yanına da amfi olarak XM-N1004 öneririm. Yanında subwoofer’da isterseniz Alpine SBE-1244BR öneririm; tatlı bir bas sesi var. Bütçe belirtmemişsiniz ama bu ürünleri ikinci el alırsanız 1000-1500 gibi bir rakam çıkar karşınıza. Bu da kaliteli bir ses sistemi için güzel bir rakam, bunun altı vasat olur. Bir kere kurmuşken biraz kaliteli bir sistem tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı