Uygun HDR monitör önerisi

Özelliklerine baktığım zaman, HDR gözükmüyor. Bunun HDR destekli olduğuna emin misiniz? Eğer bu monitörde gerçekten HDR varsa, hemen sipariş verebilirim. Yanıt verirseniz mutlu olurum.

Hocam bunda HDR desteği yok gözüküyor. Acaba bildiğiniz HDR destekli (bu özellik önemli benim için) bir monitör var mı? Fiyatı böyle 600-700 TL değil, 1200-1300'ya da 1400-1500'te olabilir.

Arkadaşlar merhaba. Çok pahalı olmayan, HDR destekli monitör önerir misiniz? PS4 için alacağım da.
Hocam uygun HDR monitör yok maalesef. Ucuz fiyatlı HDR monitörlerin HDR kalitesi televizyonlardakinin yanından geçmiyor maalesef. Full-Array Local Dimming desen yok, local dimming olanlarda zone sayısı düşük oluyor, maksimum ekran parlaklığı HDR modunda 300-400 nit oluyor...
Kısacası HDR'a çok takılmayın ya da birkaç bin doları gözünüzden çıkartın. Naçizane fikrim.

Özelliklerine baktığım zaman, HDR gözükmüyor. Bunun HDR destekli olduğuna emin misiniz? Eğer bu monitörde gerçekten HDR varsa, hemen sipariş verebilirim. Yanıt verirseniz mutlu olurum.

Hocam bunda HDR desteği yok gözüküyor. Acaba bildiğiniz HDR destekli (bu özellik önemli benim için) bir monitör var mı? Fiyatı böyle 600-700 TL değil, 1200-1300'ya da 1400-1500'te olabi

Philips 242E1GAJ 23.8" 1ms 144Hz FreeSync 2 HDMI+DP port VA Oyuncu Monitörü dostum sana önerebileceğim en iyi monitör bu. Bunla istediğini yapabilirsin gibime geliyor.​

Yeni konular

Geri
Yukarı