Uzman Çavuş Olmak İstiyorum Ama Parmağımda Kusur Var

lastbal06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Makina operatörü
Merhaba arkadaşlar. Allah nasip ederse Mayıs'ın dördünde askerim. Uzun zamandır düşündüğüm bir meslek var, Uzman Çavuşluk. Askerde sınavına girip bu meslek olursa eğer bu mesleği düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla öyle bir sağlık sorunum yok, sadece lisede atölyede baş parmağım ve işaret parmağımı talaş kesmişti. İşaret parmağımda sorun kalmadı, ancak baş parmağımda biraz kusur kaldı. Tam olarak açılmıyor parmağım şu an. Tek korkum Uzman Çavusluk sağlık muayenesine sorun edilip edilemeyeceği. Parmağımın fotoğrafını da
attım. Bu işi yapanlar veya bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olursa çok sevinirim.
ImageThumbnail2.aspx.jpg
ImageThumbnail2.aspxasd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam kullanamadığın için sorun olabilir. Yakınınızda polis, asker gibi meslek sahibi olan varsa onlara sor. İyi teskereler, inşallah hayalin gerçekleşir. (y)

Ceza aldığım için cevabınıza yorum atamadım kusura bakmayın. Konu halen günceldir yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varmı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı