Çözüldü V-Sync kapalıyken ekran gidiyor, kasa çalışıyor ama sesler geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pedro123

Centipat
Daha fazla  
Selam başlıkta da söylediğim gibi oyun oynarken V-Sync kapatinca ekran gidiyor ve kasa çalışıyor sesler geliyor. Ekran kartı kablosunu hareket ettirince de bu durum gerçekleşiyor. Bilgisayarı tekrar açınca driver silinmiş oluyor tekrar driver kuruyorum. Ekran kartım RX 6650 XT eski monitörde de oluyordu dönüştürücüden kaynaklandığını düşünüyordum yeni ekran aldım fakat durum aynı kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam başlıkta da söylediğim gibi oyun oynarken V-Sync kapatinca ekran gidiyor ve kasa çalışıyor sesler geliyor. Ekran kartı kablosunu hareket ettirince de bu durum gerçekleşiyor. Bilgisayarı tekrar açınca driver silinmiş oluyor tekrar driver kuruyorum. Ekran kartım RX 6650 XT eski monitörde de oluyordu dönüştürücüden kaynaklandığını düşünüyordum yeni ekran aldım fakat durum aynı kafayı yemek üzereyim.

Ya ekran kartınız ya da güç girişi gevşek, kartı söküp tekrar itinalı bir şekilde montajlayın, güç girişlerini sıkıca oturtun.

Bu işlem sonrasında siyah ekran devam ederse PSU kartınızı besleyemiyor demektir.

Ya ekran kartınız ya da güç girişi gevşek, kartı söküp tekrar itinalı bir şekilde montajlayın, güç girişlerini sıkıca oturtun.

Bu işlem sonrasında siyah ekran devam ederse PSU kartınızı besleyemiyor demektir.

Son düzenleme:
Çözüm

Tamamdır PSU Corsair 650rm beslemesi lazım buyuk ihtimal ekran kartı yerine oturmadi

Hocam çok saolun cidden dediğiniz gibiymiş. Ekran kartının 6 soketi takılıydı fakat yanındaki 2 soket boşta duruyordu ve taktım diğeride iyice oturttum şuanlik sorun yok işi testi oyun testi vs. Yaptım hiç kapanmadı çok çok saolun konu çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı