VAL 152 hatası nasıl çözülür?

Enes Süngüç

Hectopat
Merhaba.
Bilgisayarımdan 1 aydır uzaktım. Bilgisayara geçip Valorant girdim ve 1 maç attım. 2. maç için eşleşme başlattım ve Van 152 hatası aldım. Hata kodunu araştırdım ve donanım banı yani HWID ban olduğunu gördüm. Valorant yetkililerine ticket attım fakat bende sanki bir hileci gibi konuşuyorlar. 25 Aralık 2023'te banımın açılacağını söylediler. İnternette birkaç konuya daha göz attım ve spoffer gibi programlar kullanıyorlardı. İşin aslı soruma gelirsek sizce bende spoffer kullanmalı mıyım yoksa cezamın bitmesini mi beklemeliyim. Top sizde.

Öncelikle her şeye karşı olan bu tayfada moderatörler neden spoofer gibi bir hile kullanılsa bile banı kaldıracak bir kaçak yazılımı ilgilendiren konuları kabul ediyor anlamıyorum. Spoofer kullanma arkadaşım para verirsin banın açılmaz boşa gider, Aralık'ta açılacakmış aralığı bekle.

Öncelikle her şeye karşı olan bu tayfada moderatörler neden spoofer gibi bir hile kullanılsa bile banı kaldıracak bir kaçak yazılımı ilgilendiren konuları kabul ediyor anlamıyorum. Spoofer kullanma arkadaşım para verirsin banın açılmaz boşa gider, Aralık'ta açılacakmış aralığı bekle.

Tamamdır teşekkürler fakat haksız bir ban bu. Anlıyorum seni bu spoffer denilen program illegal bir program. Ama bende cevap arıyorum.

Tamamdır teşekkürler fakat haksız bir ban bu. Anlıyorum seni bu spoffer denilen program illegal bir program. Ama bende cevap arıyorum.
Maalesef ben de Riot çalışanları gibi hiçbir banın haksız olduğunu düşünmüyorum, illaki bir şeyi uygunsuzca yapmışsınızdır.

HWID banı 4 aylık ban. Senin banın 25 aralıkta açılacağına göre sen 25.08.2023 tarihinde ban yemişsin. 1 ay sonra bilgisayara oturduktan sonra yememişsin. HWID ban yedikten sonra başka hesapla oyuna girebilirsin fakat kısa bir süre sonra o hesapta banlanır.

HWID banı 4 aylık ban. Senin banın 25 Aralıkta açılacağına göre sen 25.08.2023 tarihinde ban yemişsin. 1 ay sonra bilgisayara oturduktan sonra yememişsin. HWID ban yedikten sonra başka hesapla oyuna girebilirsin fakat kısa bir süre sonra o hesapta banlanır.

Efendim 1 ay sonra bilgisayar oturdum ve bir maç atabildim. Maçtan sonra ban hatası aldım ve ban yediğim hesapta girmiştim oyuna.

Geri
Yukarı