Çözüldü Valorant ekran kartı sürücüsü çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

B.c.p.58

Hectopat
ASUS ROG STRIX 1650 Super 4 GB ekran kartı kullanıyorum bugün sabah oyuna girdim hiçbir sorun yoktu 4 5 maç oynadım ondan sonra hiç oyuna girmedim gece 12 sularından gireyim dedim bu hatayı aldım çözümünü bilen var mı? DDU ile sildim geri yükledim sürücüyü 6 pin güç baglantısını değiştirdim sorun aynı. RAM frekansını düşürdüm oyunu şu an bastan kuruyorum aynı sorunu almamak için veya yaşamış olanlar yazabilir mi?

Çözüm
Bende 1050 Ti kullanıyorum şu zamana kadar bir sorun olmamıştı FPS değerleride Valorant için iyi fakat dün girdiğimde tabii güncelleme sonrası oyun güncelleme gelmişti ekran kartı sürücü çöktü diyordu düzeltemedim ekran kartı güncel hiç rastlanmadığım bir hata.

Dostum ben sorunu cozdum. Sadece Valorant'ta cokuyor ekran surucusu. Buyuk ihtimalle oyun ile alakali. Cok saçma bir çözümü var. Oyunu sil yukle taktigi ise yariyor. Baska yerlere bakma.

Valorant'tan daha agir RDR2 oynuyorum. Horizon West oynuyorum onlarda cokmuyor burada cokuyordu. Ekran kartinda veya donanimda aramayi biraktim.
Ekran kartı sürücünüzden kaynaklı bir problem muhtemelen bende yaşıyordum Nvida Experience üzerinden güncelleyebilirsiniz, güncellediğimde düzelmişti düzelmeyen arkadaşıma da eski bi driver kurdurmuştum ve sorun çözülmüştü

bende 1050ti kullanıyorum şu zamana kadar bir sorun olmamıştı fps değerleride valorant için iyi fakat dün girdiğimde tabi güncelleme sonrası oyun güncelleme gelmişti ekran kartı sürücü çöktü diyordu düzeltemedim ekran kartı güncel hiç rastlanmadığım bir hata

Bende 1050 Ti kullanıyorum şu zamana kadar bir sorun olmamıştı FPS değerleride Valorant için iyi fakat dün girdiğimde tabii güncelleme sonrası oyun güncelleme gelmişti ekran kartı sürücü çöktü diyordu düzeltemedim ekran kartı güncel hiç rastlanmadığım bir hata.

Dostum ben sorunu cozdum. Sadece Valorant'ta cokuyor ekran surucusu. Buyuk ihtimalle oyun ile alakali. Cok saçma bir çözümü var. Oyunu sil yukle taktigi ise yariyor. Baska yerlere bakma.

Valorant'tan daha agir RDR2 oynuyorum. Horizon West oynuyorum onlarda cokmuyor burada cokuyordu. Ekran kartinda veya donanimda aramayi biraktim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

oyunu silip tekrar yükledim ve 552.24 olan guncel driver değil bir önceki 552.12 yi kurdum şuanda bir sorun yok oyunla ilgili bir sorundu kendileri çözer diye umuyorum yorumun için teşşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı