Çözüldü Valorant güncellenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

The Ruh hastasi

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sorunum bu videoda;

Denediğim şeyler; dosyaları onarmak. Görev Yöneticisi'nden Riot Client'i sonlandırmak.
Arkadaşlar sorunum bu videoda;

Denediğim şeyler; dosyaları onarmak. Görev Yöneticisi'nden Riot Client'i sonlandırmak.
Riot client açılınca güncelle tuşuna basınca indiriliyor diyor sonra tekrar güncelle tuşu geliyor.
Drive 'a erişemediniz galiba ? Sorunum; Güncelle tuşuna basıyorum, indiriliyor yazısı çıkıyor ve sonra tekrar güncelle tuşu geliyor. Ve Güncelle tuşunun üstünde ''Beklenmedik bir durum oluştu..'' diye yazı çıkıyor. Oyunu tamamen silsem de çözemedim sorunu.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunu nasıl sildiniz hocam? Program ekle kaldır bölümünden kaldırıp daha sonra oyun ile ilgili klasörleri tamamen silmeniz gerekiyor. Bu şekilde mi yaptınız?
Oyunu nasıl sildiniz hocam? Program ekle kaldır bölümünden kaldırıp daha sonra oyun ile ilgili klasörleri tamamen silmeniz gerekiyor. Bu şekilde mi yaptınız?
Hocam sorunu çözdüm. Oyunu sadece klasörlerden kaldırmışım. Oyunu denetim masasından da kaldırmak gerekiyormuş 😅. Şu an yükleniyor sorunsuz şekilde. Program ekle veya kaldır bölümünden silmek aklıma gelmemişti, sayenizde çözdüm sorunu 🙂.

Hocam sorunu çözdüm. Oyunu sadece klasörlerden kaldırmışım. Oyunu denetim masasından da kaldırmak gerekiyormuş 😅. Şu an yükleniyor sorunsuz şekilde. Program ekle veya kaldır bölümünden silmek aklıma gelmemişti, sayenizde çözdüm sorunu 🙂.
Çözmenize sevindim, iyi forumlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı