Valorant hesabım haksız yere ban yedi

nicotein

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba daha önce böyle konuları gördüğümde kesin hile açmışlardır yalan söylüyorlardır diye düşünüyordum. Artık ben de bu kervana katıldım. Hileye karşı olduğum gibi herhangi 3. parti yazılım da kullanmadım ve maç sonu hesabım yasaklandı. Hata olduğunu düşünerek Riot desteğe ulaştım lakin bir hata olmadığını söylediler. Haksızlığa karşı kendimi nasıl ispatlayabilirim?

Merhaba daha önce böyle konuları gördüğümde kesin hile açmışlardır yalan söylüyorlardır diye düşünüyordum. Artık ben de bu kervana katıldım. Hileye karşı olduğum gibi herhangi 3. parti yazılım da kullanmadım ve maç sonu hesabım yasaklandı. Hata olduğunu düşünerek Riot desteğe ulaştım lakin bir hata olmadığını söylediler. Haksızlığa karşı kendimi nasıl ispatlayabilirim?

İspatlayamazsınız. Riot asla açmıyor bu konularda çok katı.

Valorant için kullandığınız veya normalde kullandığınız ve arkada açık olan bir program var mı? Winexp tarzı şeylerde dahil.

Arkada açık olan programa atıyor bazen. Benim arkadaş MSI Afterburner yüzünden yemişti yanlış hatırlamıyorsam. Geri de açtıramadı hesabı. Geçmiş olsun.

Arkada açık olan programdan atıyorsa ban yedikten sonra diğer hesabıma girdim onun da yasaklanması gerekmiyor mu?
Ben bu riotun sistemini tam anlamadım. Kafasına göre atıyor. Bazen atıyor bazen atmıyor atacağı kesin değil yani.

Kernel seviyesinde çalıışan bir Anticheat'e göre çok kötü.
Zaten riot anticheat kadar rezil bir antivirüs yok. Kendini de kapattırmıyor illa arkada çalışması lazım.

Geri
Yukarı