Valorant HWID ban sürekli tarihler farklı gösteriyor

M.Sefa Turhan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce HWID ban yedim Valorant'tan. Ticket açtığımda ilk önce 4 Mayıs diyordu ilk hesapta. Ben o zamanlar diğer hesaplarla da denedim o hesaplarda banlandı. Ardından o hesaplarla ticket açtığımda yine değişti 5 Mayıs bir dediler 8 Mayıs bir dediler. Ben en son 30 Ocak günü sanırım bir kez daha denemişim yeni hesap açıp o hesaptan ticket açtığımda ise 30 Mayıs dedi Riot yetkilisi. Yani demem o ki 4 ay içinde tekrar oyuna girmeye çalıştığımızda süreyi yeniliyor gibi.

Bu konuda bilgisi olan var mı yoksa ilk tarih mi geçerli banın kalkacağı tarih bu denilen tarihler fark etmiyor mu?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce HWID ban yedim Valorant'tan. Ticket açtığımda ilk önce 4 Mayıs diyordu ilk hesapta. Ben o zamanlar diğer hesaplarla da denedim o hesaplarda banlandı. Ardından o hesaplarla ticket açtığımda yine değişti 5 Mayıs bir dediler 8 Mayıs bir dediler. Ben en son 30 Ocak günü sanırım bir kez daha denemişim yeni hesap açıp o hesaptan ticket açtığımda ise 30 Mayıs dedi Riot yetkilisi. Yani demem o ki 4 ay içinde tekrar oyuna girmeye çalıştığımızda süreyi yeniliyor gibi.

Bu konuda bilgisi olan var mı yoksa ilk tarih mi geçerli banın kalkacağı tarih bu denilen tarihler fark etmiyor mu?
Sanırım delay banınız var. Spoofer, bypass gibi illegal şeyler gerekiyor. Tabii ban yediyseniz bir açıklaması olmalı, öyle değil mi? 😉

Sanırım delay banınız var. Spoofer, bypass gibi illegal şeyler gerekiyor. Tabii ban yediyseniz bir açıklaması olmalı, öyle değil mi? 😉

Açıklaması var kanka hile açtım yalan söylemeyeceğim hile de bedava hilelerden zaten 1 oyun girmeden ban yedim kullanmadım bile CMD olarak bir hileydi. Delay banı nasıl oluyor farklı günlerde farklı hesaplarla denediğim için üstüne mi koyuyor

Hileyi savunmuyorum forum da aynı şekilde. Ama arkadaşın sorduğu mesele hileyle alakalı değil yenilen banın süresiyle alakalı.

Hocam açıkçası yaptığım için pişmanım yalan yok keşke açmasaydım 5 ay oldu neredeyse ve 4 ay diyor herkes ban süresine. Valorant'a ticket açtığımda ise bu süre üstüne eklenmiyor diyorlar ama diğer denediğim hesaplarla ticket açtığımda tarih sürekli değişmiş en son işte 30 Mayıs var o hesaptan sonra da denemedim hiç.

Hocam nacizane tavsiyem hesaplarınızın hepsinin şifresini kullanıcı adını bi kağıda yazıp bildiğiniz bir yere koyun o hesaplara da 1 yıl 6 ay bulaşmayın hiç. Maddi durumunuz da nasıldır bilemiyorum ama sanırım en uygun çözüm de sadece anakartınızı satıp aynı modelden yenisini almak olur diye zannediyorum. Bu şekilde sıfır bi başlangıç yapın yoksa daha oyuna döneceğinizi sanmıyorum.

Not: Bence aklınızı başınıza almışsınız bir daha hileye bulaşmayın bulaştırtmayın!!

Bu arada çok az bir bilgiyle konuştum siz genede birşey yapmadan önce iyice araştırın lütfen.

Hocam naçizane tavsiyem hesaplarınızın hepsinin şifresini kullanıcı adını bir kağıda yazıp bildiğiniz bir yere koyun o hesaplara da 1 yıl 6 ay bulaşmayın hiç. Maddi durumunuz da nasıldır bilemiyorum ama sanırım en uygun çözüm de sadece anakartınızı satıp aynı modelden yenisini almak olur diye zannediyorum. Bu şekilde sıfır bir başlangıç yapın yoksa daha oyuna döneceğinizi sanmıyorum.

Not: Bence aklınızı başınıza almışsınız bir daha hileye bulaşmayın bulaştırtmayın!

Bu arada çok az bir bilgiyle konuştum siz gene de bir şey yapmadan önce iyice araştırın lütfen.

Kral tavsiyen için sağ olasın bayağı bir araştırdım bu konuyu da, kendileri bile yenilemiyor diyor yani ama kendi Riot yetkilileri bile birbirlerinden haber yok anlamadığım şimdi ilk hesapta ben HWID ban yedim ve bu ban anakartımın seri numarasına atıldı değil mi? Diğer hesaplarla da denediğimde aynı seri numarasına atıldı yani mantık olarak üzerine ekleyeceğini düşünüyorum ben ama çoğu forumda eklemiyor diyorlar bazı arkadaşların da açılmış mesela o da denemiş banlı olduğu süre içerisinde üzerine eklememiş...

Dostum dediklerinden bu işin belli bi kağıtta düzgünce anlatılmadığını çıkarıyorum ben. Bu yüzden dedim sana unutmamak için kullanıcı adı şifreleri not et sonra da uzun bi süre hiç girme hesaplara. Süre ne olursa olsun 6-12 ay arasında illaki bitmiş olur diye tahmin ediyorum. O dönemde de hiç denemezsin girmeyi ticket atmayı vs

Dostum dediklerinden bu işin belli bir kağıtta düzgünce anlatılmadığını çıkarıyorum ben. Bu yüzden dedim sana unutmamak için kullanıcı adı şifreleri not et sonra da uzun bir süre hiç girme hesaplara. Süre ne olursa olsun 6-12 ay arasında illaki bitmiş olur diye tahmin ediyorum. O dönemde de hiç denemezsin girmeyi ticket atmayı vs

30 Mayıs'a kadar denemeyeceğim ticket vs bakalım o zamana kadar format falan atarım temiz kurulum ile denerim sağ olasın tavsiye için.

500 - 700₺'ye satılan spooferlar var. Bunlar banınızı çok rahat kaldırıyor. Ancak dediğim gibi tamamen illegal ve forumda paylaşmak yasak elbette.

Geri
Yukarı