Valorant için monitör önerisi

Bunun daha ucuzu yok mu knk mesela 8bin civarı falan varmı bulabilirsen.

Birde bi soru daha soracağım.
Monitör seçiminde kasanın içindekilerle.
Bir ilgisi varmı yani uyumluluk gibi.
Sadece giris uyumlulugu var. Ekran kartiniz nedir? E-Spor seviyesinde oynamiyorsaniz TN gerekli degil acikcasi. 6K'ya 240Hz IPS monitor de isinizi gorecektir. 15K civarina TN almaya gerek yok.

Sadece giris uyumlulugu var. Ekran kartiniz nedir? E-Spor seviyesinde oynamiyorsaniz TN gerekli degil acikcasi. 6K'ya 240Hz IPS monitor de isinizi gorecektir. 15K civarina TN almaya gerek yok.

Kral güzel bulmuşsunuz da valorant için TN tipi kullanılırmıs öyle duydum ips sadece renklere odaklı hikayesi oyunlar için

Kral güzel bulmuşsunuz da Valorant için TN tipi kullanılırmıs öyle duydum IPS sadece renklere odaklı hikayesi oyunlar için.

Hocam dediğim gibi e-spor seviyesinde oynamayacaginiz için hem 240Hz olmasıyla hem de günlük kullanım için de daha uygun olmasıyla bu monitör işinizi hayli hayli görür yani oyun panel farkına kalmaz muhtemelen.

Kral güzel bulmuşsunuz da valorant için TN tipi kullanılırmıs öyle duydum ips sadece renklere odaklı hikayesi oyunlar i
Hocam dediğim gibi e-spor seviyesinde oynamayacaginiz için hem 240Hz olmasıyla hem de günlük kullanım için de daha uygun olmasıyla bu monitör işinizi hayli hayli görür yani oyun panel farkına kalmaz muhtemelen.
Ekran kartım Asus RX7700XT monitöre uyumlu olurmu

Dostum VA panel o IPS 2 panelin karışımı TN en az ghosting yapan panel di artık IPS.

VA panel daha çok siyah ve kontrast icin tercih edilir diye biliyorum kötü bir panel kullanıldığında en çok ghosting yapan panel de bu haliyle bütçe çok yüksek değilse FPS için kesinlikle VA alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı