Valorant indirilirken D diskine nasıl kurulur?

@Bilgisayar Saati hocam oyunu silmeyin, direkt aktarın bence. Oyun SSD'ye göre epey yavaş açılır.
1708159780337.png

Buradan konum seçiliyor ama, oyunu HDD'ye kopyaladıktan sonra "Zaten kurulu mu?" seçeneğini kullanın.

@Bilgisayar Saati hocam oyunu silmeyin, direkt aktarın bence. Oyun SSD'ye göre epey yavaş açılır.Eki Görüntüle 2118499

Buradan konum seçiliyor ama, oyunu HDD'ye kopyaladıktan sonra "Zaten kurulu mu?" seçeneğini kullanın.
Benim için önemli olan açılması değil. Oyunu silmeden valorant install indirip gelişmiş seçenekler den zaten kurulu mu seçeneğini seçip bir daha mı indireyim?
Bir de harddiske indirdiğim için FPS de bir oynama olur mu dostum?

Bir de harddiske indirdiğim için FPS de bir oynama olur mu dostum?
FPS değişmez.
Benim için önemli olan açılması değil. Oyunu silmeden valorant install indirip gelişmiş seçenekler den zaten kurulu mu seçeneğini seçip bir daha mı indireyim?
Riot clientle birlikte de kopyalayabilirsiniz. Evet, kopyalama bittikten sonra oradan yer seç deyip VALORANT/live kısmını seçeceksiniz. Algılaması biraz sürebilir onu yaptıktan sonra güncelleme yapıyormuş gibi görünür, 10dk civarı zaman alabilir.

FPS değişmez.

Riot clientle birlikte de kopyalayabilirsiniz. Evet, kopyalama bittikten sonra oradan yer seç deyip VALORANT/live kısmını seçeceksiniz. Algılaması biraz sürebilir onu yaptıktan sonra güncelleme yapıyormuş gibi görünür, 10dk civarı zaman alabilir.
Bunun yerine oyunun tüm dosyalarını silip baştan kurulum yapmayı düşünüyorum.

Dediğim gibi, size kalmış. Ben indirme süresini beklememeniz için yardımcı olmaya çalıştım. Oyunu silerken denetim masasından silin. Olmuyorsa Revo ile silmenizi öneririm her yerden silebilmesi için.
Oyunu silerken "Riot Games" dosyasını silip sonra da denetim masasından silmek mantıklı mı?
Oyunu yeniden indirirken Riot Games dosyası gelir mi tekrardan

Yeni konular

Geri
Yukarı