Valorant, kurtarılan hesap tekrardan çalındı

370z

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Yaklaşık 2 hafta kadar önce keyyloger sonucu Valorant hesabım çalınmıştı. Önce bilgisayarıma format attım ve bütün maillerime iki faktörlü doğrulama ekleyip şifrelerini değiştim. Giriş hareketleri üzerinden de her yerden çıktım. Sonra desteğe mail attım ve hesabımı geri kurtardım. Ancak muhtemelen çalan kişi mailime ilk girdiğinde üzerinden yaklaşık 1 yıl geçen destek talebimi gördü. O talepte yine bir kurtarma mailiydi ve hesapla ilgili bütün bilgilere sahipti. Onları görünce muhtemelen bir yere kaydetti. Ben geçen hafta hesabımı geri kurtardıktan sonra bugün bana hiçbir mail gelmeden tekrardan şifrenin ve mailin (şifre değiştirme isteğinde bulunduğumda mail bana gelmiyor) değiştiğini gördüm. Şimdi tekrar talep açtım. Ben hesabın eskiden kayıtlı olduğu maillere sahibim ancak adam değil. Valorant hesabı kapatır mı? Ya da hesap bir onun bir benim olarak talep açarak devam mı eder? Yoksa Valorant sorunu çözer çalan kişinin maillerini umursamaz mı? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre sonra ikinize de engel atar destek ekibi. Sizinle mi uğraşacaklar? :D

1690904131890.png

Hesap bir onun bir senin olarak devam eder kankam talep aç bence. Olmazsa sadece dua edin :)
İlk mail sendeyse alırsın , hesabın banlanırsa hileci banlattı diyip açamazsın.
Bir süre sonra ikinize de engel atar destek ekibi. Sizinle mi uğraşacaklar? :D

Eki Görüntüle 1885648
Eski mailler sizdeyse bunu Rio'ta belirtin büyük ihtimalle hesabı size verceklerdir.
Destekleriniz için teşekkür ederim talebime 1 saat içinde döndüler baya şaşırtıcı geldi. Muhtemelen sorunu anladılar benim oluşturduğum talep numaralarını istediler sorun çözülecek gibi tekrardan teşekkür ederim dostlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı