Valorant sunucu hatasından dolayı kademe puanı düşmesi ve ceza

Steve Rogers

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
.
Oyun bende açılmadı, yükleme ekranında kaldı. 15 dakika bekledim, ardından AFK Kaldın, ceza uygulandı mesajı geldi. Bir baktım -26 puan + 30 dakika ceza yemişim. Hemen Riot'a bilet attım ancak bana LoL falan dedi.

1625314701624.png

Maçım silinir mi? Kademe puanım geri verilir mi?

Dosya Ekleri

• 1625314806053.png
    1625314806053.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 57
  • 1625314813189.png
    1625314813189.png
    295,3 KB · Görüntüleme: 50
Oyun bende açılmadı, yükleme ekranında kaldı. 15 dakika bekledim, ardından AFK Kaldın, ceza uygulandı mesajı geldi. Bir baktım -26 puan + 30 dakika ceza yemişim. Hemen Riot'a bilet attım ancak bana LoL falan dedi.

Eki Görüntüle 1094826

Maçım silinir mi? Kademe puanım geri verilir mi?
Hocam bildiğim kadarıyla kademe puanı verilmez. Ihtimal var tabii verilebilir. Çünkü lolde bana aynisi olmuştu. Ama verilmemişti. Cezam silindi sadece. Sana lolde problem yaşıyorsan diye çözüm önermişler. Sen bir daha yaz adama. Problem valorant ile ilgili diye.

@mihaylo teşekkür ederim. Evet yazdım sorunum Valorant ile ilgili diye ancak kademe puanı işi sıkıntı ya :( saatlerimi vererek kastığım puanlar aptalca hata yüzünden siliniyor.

@mihaylo teşekkür ederim. Evet yazdım sorunum Valorant ile ilgili diye ancak kademe puanı işi sıkıntı ya :( saatlerimi vererek kastığım puanlar aptalca hata yüzünden siliniyor.
Ne yazıkki öyle. Destekler de doğru düzgün ilgilenmiyor bence. Oyun dışı hatalarda kasma , donma , açılmama vb. problemlerde iyiler. Ama oyun içi özellikle oyuncu , ranked ve cezalar konusunda pek de iyi değiller. Kademe puanı ve loldeki adıyla lp , belli bir sisteme göre yerleştirilebildiği için destekler bunu elle düzenleyemediklerini söylemişlerdi bana.

Geri
Yukarı