Valorant turnuvasına ev sahipliği nasıl yapılır?

vitoo24

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, toplam 17000 VP ödül havuzlu bir Valorant turnuvası düzenleyip canlı yayınını yapmak istiyoruz. Ama turnuvadaki kura sistemini vs. nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Büyük Instagram sayfalarına reklam vereceğimiz için katılım linki olması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

PHP ya da JavaScript'lerle donatılmış bir web sitesi yaparsınız orada kurayı arka planda bir döngü ile oluşturursunuz site size reklam da sağlar katılımcı açısından oyun içi oynamak zaten en kolay kısmı bir de üstüne Discord açarsınız reklam üstüne reklam.

PHP ya da JavaScript'lerle donatılmış bir web sitesi yaparsınız orada kurayı arka planda bir döngü ile oluşturursunuz site size reklam da sağlar katılımcı açısından oyun içi oynamak zaten en kolay kısmı bir de üstüne Discord açarsınız reklam üstüne reklam.
katıldığım turnuvalarda takımdakilerinin kullanıcı adını önceden sisteme kaydedip ön kayıt yaptırıyorduk, eğer ilgileniyorsan discorddan bana ulaşabilir misin ücret ile bir şey yaptıralım.

Katıldığım turnuvalarda takımdakilerinin kullanıcı adını önceden sisteme kaydedip ön kayıt yaptırıyorduk, eğer ilgileniyorsan Discord'dan bana ulaşabilir misin ücret ile bir şey yaptıralım.

Üzgünüm hocam, elimde onlarca iş var kafamı kaldıracak vakit bulamıyorum bulduğumda da forumdayım işte yardımcı olamadığım için kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı