Valorant'ta crosslarım silinmiş

Hexist

Decapat
Yer
Ankara
Valorant'ta dün gece oynarken bir problem yoktu crosslarım vardı, bugün hesabıma girdiğimde oyunu ilk açtığımızdaki cross vardı başka hiçbir ayar değiştirilmemişti, bu sorunu nasıl çözerim? kendi crosslarımın kodları bende yok, Riot'a ticket atsam sorunu çözerler mi?

Valorant'ta dün gece oynarken bir problem yoktu crosslarım vardı, bugün hesabıma girdiğimde oyunu ilk açtığımızdaki cross vardı başka hiçbir ayar değiştirilmemişti, bu sorunu nasıl çözerim? kendi crosslarımın kodları bende yok, Riot'a ticket atsam sorunu çözerler mi?
Aynı sorun bende de oldu bugün nedenini anlayamadım

Aynısı bir haftadır bana oluyor kriz geçireceğim artık.

Valorant'ta dün gece oynarken bir problem yoktu crosslarım vardı, bugün hesabıma girdiğimde oyunu ilk açtığımızdaki cross vardı başka hiçbir ayar değiştirilmemişti, bu sorunu nasıl çözerim? Kendi crosslarımın kodları bende yok, Riot'a ticket atsam sorunu çözerler mi?

Aynı durum bende de 2 gündür var. Yeni Crosshair oluştursam dahi bir sonraki login de kayboluyor. Çözümü hakkında bilgisi olan ya da sebebine bilen birileir yardımcı olursa sevinirim.

Merhabalar,
Bu konuyu Riot a ticket ile ilettim ve aldığım cevap şu şekilde;

Selamlar dostum,

Biletin için sana çok teşekkür ederiz. ^^

Büyük bir özenle oluşturduğun nişangahlarının bir anda kayboluyor olması oldukça can sıkıcı, seni çok iyi anlıyorum.

Geliştirici ekibimiz nişangah sorunu hakkında çalışmalarını sürdürüyor, umuyorum ki bu sorun kısa süre içerisinde düzelecektir fakat nişangahların geri gelmeyebilir. :/

Bu süreçte nişangah kodunu kopyala yapıştır olarak devamlı olarak kullanabilirsin.

Aklına takılan bir şey varsa sormaktan asla çekinme.

Görüşmek üzere! <3
Madned
Riot Games Player Support

Geri
Yukarı