Vatan Bilgisayar Sistemime İkinci El Samsung EVO 840 Taktı

Bu nedenle yeni sistem toplarken eğer başkasına toplatıcaksanız mutlaka başında durun. Olayın vatanla ilgisi olduğunu sanmıyorum bu tamamen oradaki personelin terbiyesizliği bence. Hatta hırsızlığı polise bile verebilirsiniz yani. Aynı sorun mecidiye köyde benimde başıma geldi işim gereği başında durmadım bende seri numarasından farketmiştim olayı sonrada bana kusura bakmayın iş yoğunluğundan karışmış falan diye yan çizmişlerdi. Şimdi sadece kendim topluyorum.
Bilmediğim yerde google amcaya soruyorum ;) @Recep Baltaş videoları ile hallediyorum sorunu
:matrix:

Son düzenleme:
@amar84 arkadaslar kusura bakmayın il dışı işlerimin yoğunluğundan buraya yorum yazmayi unuttum.

Vatan Topkapı şubesine gidip müşteri hizmetleriyle durumu görüştüm. Ürün geçmişine baktı ve ürünün teşhir ürünü olduğunu, sonra normal fiyatından daha düşük olarak teşhir ibaresiyle satıldığını; alan kişinin arıza nedeniyle servise verdiğini ve sonrasinda memnun olmadığından geri iade ettigini söyledi ve değişim fişi verdi. Size bu parçayı satarken söylemleri gerektigini belirtti. Il dışına çıkma durumum olduğundan ve pc ninde çabuk hallolmasini istediğim için kabul ettim. Yoksa inventustan almak için beklemem gerekecekti. Gidip oem bölümünede durumu anlattım. Bana parçaları toplayan elemanıda cagirmalarini söyledim. Tüm elemanları topladilar ama o herif yoktu. Onun adına yetkili personel Özür diledi. Bende her müsait olduğumda gelip o elemanı kontrol edecegimi söyledim. tanıyıpta saklayan varsa söyleyin eninde sonunda onu bulacağım dedim ve çıktım.
Bu olay bana çok güzel ders oldu. Bi dahada kendi kasami kendim toplarim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı