Vatan siparişi "onay bekliyor" aşamasında kalıyor

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, siparişim kaç gündür bu şekilde bekliyor siparişin ertesi günü beni aramışlar ama görmemişim.
Geç yattığım içinde ters geliyor bana bilgisi olan var mı? Neden onaylamamış olabilirler?

Merhabalar, siparişim kaç gündür bu şekilde bekliyor siparişin ertesi günü beni aramışlar ama görmemişim.
Geç yattığım içinde ters geliyor bana bilgisi olan var mı? Neden onaylamamış olabilirler?
Ürünü temin edememiş olabilirler, bu yüzden aramışlardır. Bu sebeple de onaylamamışlardır.

Ticari olarak veya çoklu alım olarak görmüş olabilirler. Arayın öğrenirsiniz.

2020 yılında bir işlemci almıştım oradan. Geçen hafta da yeni bir işlemci aldım. 1-2 gün boyunca onay bekliyor aşamasında kalınca aradım neden böyle diye. Daha önce işlemci almışsınız kontrole takılmış dedi. Not vs düştü bir şeyler yaptı 1 saat sonrasında paketleme aşamasına geçti.

Sonuç olarak iletişime geçmeniz iyi olur yani.

Ticari olarak veya çoklu alım olarak görmüş olabilirler. Arayın öğrenirsiniz.

2020 yılında bir işlemci almıştım oradan. Geçen hafta da yeni bir işlemci aldım. 1-2 gün boyunca onay bekliyor aşamasında kalınca aradım neden böyle diye. Daha önce işlemci almışsınız kontrole takılmış dedi. Not vs düştü bir şeyler yaptı 1 saat sonrasında paketleme aşamasına geçti.

Sonuç olarak iletişime geçmeniz iyi olur yani.
3D Secure olmadan aldığım için böyle olmuş pff...
Huyum tutup birinden 3D secure işaretleyip birinden işaretlemeyip almıştım zorunlu kılıyor mu diye.
Ondan arıyorlarmış bankadan provizyon kodu alın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı