Vatan'dan alınan işlemci mağazadan al seçeneği ile 2-3 gün sonra alınabilir mi?

CypIosh

Hectopat
Selam, işlemci alacağım ve şu an %10 indirim var. Ben şimdi bu ürünü alacağım ancak 2-3 gün sonra gidip orada kasama taktıracağım, 2-3 gün sonra teslim alabilir miyim? Yoksa hemen mi teslim almam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, işlemci alacağım ve şu an %10 indirim var. Ben şimdi bu ürünü alacağım ancak 2-3 gün sonra gidip orada kasama taktıracağım, 2-3 gün sonra teslim alabilir miyim? Yoksa hemen mi teslim almam lazım?
Hemen alacaksın diye bir kaide yok 2 3 güne gidip teslim alabilirsin.

Eğer alacağın işlemci ellerinde varsa hemen alırsın ama ellerinde yoksa parayı verirsin seni birkaç güne arayıp çağırırlar elden teslim ederler.

Aman diyeyim kargo ile alma, ben MSI PSU aldım 2 gün sonra gelir dediler 4 ay sonra geldi

O nasıl oluyor şikayet etseydin direkt ya da en yakın Vatan'a gidip verin kargoyu siz alın deseydin.

İade edemedik, o kısımları şu an pek hatırlamıyorum birkaç ay geçti üstünden, ha ne oldu o süreyi bekleyemedim gittim aynı ürünü N11'den aldım ertesi gün geldi kurdum PC'yi :D bir de "yok kargonuz dağıtımda yok orada yok burada" diyerek bayağı bir oyaladılar

Vatana gidin orada işlemci varsa indirimli fiyat üzerinden satış sağlanır. Ellerinde yoksa stok durumuna bakarlar çevre illerdeki vatan mağazalarından eğer varsa istenir 2-3 gün içinde gelir.

Geri
Yukarı