VDS üzerinden Clash of Clans oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Zayberk

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 5500U (Berbat)
4 Gb ram (Berbat)
Max 240 Gb HDD (Berbat)
İntel Hd Graphics 5500 (Berbat)
İyi İnternet (Çok iyi)
Laptop ( Hp Model) (Berbat)
Merhabalar, uzun zamandır ciddi bir şekilde Clash of Clans oynuyorum ve köyüm epey gelişti. Dünya veya ülke sıralamasına girmek gibi bir isteğim var ancak bana yapılan güçlü saldırılarda kupa düştüğüm için yaklaşsam da sıralamaya girmekte epey zorluyor. Oyunda online olduğumuzda saldırı yiyemediğimiz için AFK bırakmayı düşünüyorum ancak kendi bilgisayarım kaldırmıyor, o yüzden VDS almayı düşünüyorum. VDS üzerinden Clash of Clans çalıştırabilir miyim? Google Play Games Beta ile yüklenebiliyor veya Emülatör ile çalıştırılabiliyor. İyi bir işlemcili, 8 ila 10 GB RAM'li, 70-80 GB SSD'li bir VDS kaldırır mı Clash of Clans'ı?

Ayrıca herhangi başka bir sorun çıkar mı? Fazladan bir sorum daha olacak, kendi bilgisayarımı kapatınca VDS kapanmıyor değil mi?

CLash of Clans'ın Google Play Games PC minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (v2004)
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir depolama alanına sahip katı hal sürücüsü (SSD)
  • Grafikler: Intel UHD Graphics 630 GPU veya benzeri.
  • İşlemci: 4 CPU fiziksel çekirdeği (bazı oyunlar Intel CPU gerektirir)
  • Bellek: 8 GB RAM.
Konuyla ilgilenen ve yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun zamandır ciddi bir şekilde Clash of Clans oynuyorum ve köyüm epey gelişti. Dünya veya ülke sıralamasına girmek gibi bir isteğim var ancak bana yapılan güçlü saldırılarda kupa düştüğüm için yaklaşsam da sıralamaya girmekte epey zorluyor. Oyunda Online olduğumuzda saldırı yiyemediğimiz için AFK bırakmayı düşünüyorum ancak kendi bilgisayarım kaldırmıyor, o yüzden VDS almayı düşünüyorum. VDS üzerinden Clash of Clans çalıştırabilir miyim? Google Play Games Beta ile yüklenebiliyor veya emülatör ile çalıştırılabiliyor. İyi bir işlemcili, 8 ila 10 GB RAM'li, 70-80 GB SSD'li bir VDS kaldırır mı Clash of Clans'ı?

Ayrıca herhangi başka bir sorun çıkar mı? Fazladan bir sorum daha olacak, kendi bilgisayarımı kapatınca VDS kapanmıyor değil mi?

Clash of Clans'ın Google Play Games PC minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:
  • İşletim sistemi: Windows 10 (V2004)

Bazı VDS'ler destekliyor BlueStacks gibi uygulamaları ancak bazı VDS sağlayıcıları desteklemiyor bunu VDS markasıyla görüşerek öğrenirseniz daha sağlıklı olur.

Merhabalar, uzun zamandır ciddi bir şekilde Clash of Clans oynuyorum ve köyüm epey gelişti. Dünya veya ülke sıralamasına girmek gibi bir isteğim var ancak bana yapılan güçlü saldırılarda kupa düştüğüm için yaklaşsam da sıralamaya girmekte epey zorluyor. Oyunda online olduğumuzda saldırı yiyemediğimiz için AFK bırakmayı düşünüyorum ancak kendi bilgisayarım kaldırmıyor, o yüzden VDS almayı düşünüyorum. VDS üzerinden Clash of Clans çalıştırabilir miyim? Google Play Games Beta ile yüklenebiliyor veya Emülatör ile çalıştırılabiliyor. İyi bir işlemcili, 8 ila 10 GB RAM'li, 70-80 GB SSD'li bir VDS kaldırır mı Clash of Clans'ı?

CLash of Clans'ın Google Play Games PC minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (v2004)
Google Play Games Beta'ya VDS yükleyerek oynamanız mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı