VDSL hat hızı en fazla ne kadar yükseltilebilir?

berkekayan44

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
IMG_20240505_140404.jpg

Gördüğünüz gibi değerler bu şekilde Türk Telekom kullanıyorum. Göknet ve TurkNet gibi sorgulama platformlarında 90 85 Mbps arası yazıyor Türk Telekom da 100 Mbps ve 50 Mbps var. Hangisini tercih etmeliyim?

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler bölgede internet kullanan sayısı çok az ama bina içi tesisat eski santral mesafesi ve hiz aşağıdaki gibi 50 Mbps mi yoksa 75 mi baglamaliyim.
IMG_20240505_145818.jpg

İlk önce iç tesisatını yenile hocam alabileceğin hız kapasite arttığı için düşebilir iç tesisat sorunu olabilir bakır altyapıda alabileceğin hız birçok etkene göre değişiyor ama hat değerlerine göre 50 Mbps alabilirsin.

İlk önce iç tesisatını yenile hocam alabileceğin hız kapasite arttığı için düşebilir iç tesisat sorunu olabilir bakır altyapıda alabileceğin hız birçok etkene göre değişiyor ama hat değerlerine göre 50 Mbps alabilirsin.

Anladım maalesef depremden sonra taşındık ev 30 senelik ve kiradayiz geldiğimiz yerde fiber vardı ve ben buraya geldiğimden beri bayağı sıkıntılı zamanlar yaşadım anladığım kadarıyla 50 üstü biraz zor olur cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı