Vergisiz telefon önerisi

Açık kopnuşucam ben 4 aydan fazla iPhone telefona geçtim çok memnunum bende üniversite öğrencisiyim uzun yıllar Samsung kullandım belirli bir süreden sonra işlemci yavaşlamaya telefonda kasmalar donmalar başlıyor bu da istemeyeceğimiz bir durum şahsi fikrim hakkı bilgisayar için kullanmak çünkü Android sadece ama sadece programlama için güzeldir, web sitelerindeki çoğu adware, trojan vs Windows ve Android uyumludur o üzden sürekli virüs girer o yüzden ben derim ki şöyle temiz bir masaüstü ya da laptoptan kullan derim ama gene karar senin

Açık kopnuşucam ben 4 aydan fazla iPhone telefona geçtim çok memnunum bende üniversite öğrencisiyim uzun yıllar Samsung kullandım belirli bir süreden sonra işlemci yavaşlamaya telefonda kasmalar donmalar başlıyor bu da istemeyeceğimiz bir durum şahsi fikrim hakkı bilgisayar için kullanmak çünkü Android sadece ama sadece programlama için güzeldir, web sitelerindeki çoğu adware, trojan vs Windows ve Android uyumludur o üzden sürekli virüs girer o yüzden ben derim ki şöyle temiz bir masaüstü ya da laptoptan kullan derim ama gene karar senin.

S3 mini kullanıyordun herhalde.

Açık kopnuşucam ben 4 aydan fazla iPhone telefona geçtim çok memnunum bende üniversite öğrencisiyim uzun yıllar Samsung kullandım belirli bir süreden sonra işlemci yavaşlamaya telefonda kasmalar donmalar başlıyor bu da istemeyeceğimiz bir durum şahsi fikrim hakkı bilgisayar için kullanmak çünkü Android sadece ama sadece programlama için güzeldir, web sitelerindeki çoğu adware, trojan vs Windows ve Android uyumludur o üzden sürekli virüs girer o yüzden ben derim ki şöyle temiz bir masaüstü ya da laptoptan kullan derim ama gene karar senin
Hiking mi kullanıyordun kanka?

Dayı vergisiz telefonlarda iPhone opsiyonu mu var ne alaka yazdığın?

5-10 tane çöp koymuşlar seçiyorsun işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı