Vestel 50QA9700 alınır mı?

TAYRON231

Decapat
Daha fazla  
Dostum başka bir markada 16 bin TL'ye QLED 50 inç TV bulabilir misin? Bence kaliteli markalarda hayır. Vestel alma 3 sene teknik servisinde çalıştım kurmadığım model kalmadı. Ses kartı olsun içindeki anakart olsun kaliteli değil.

Dostum başka bir markada 16 bin TL'ye QLED 50 inç TV bulabilir misin? Bence kaliteli markalarda hayır. Vestel alma 3 sene teknik servisinde çalıştım kurmadığım model kalmadı. Ses kartı olsun içindeki anakart olsun kaliteli değil.

Hocam satın alanların çoğu beğenmiş arada kaldım bence de başka markada 16k ya QLED 50 inç bulman imkansız.

Hocam satın alanların çoğu beğenmiş arada kaldım bence de başka markada 16k ya QLED 50 inç bulman imkansız.

Seçim sizin hocam. Çalışmış biri olarak almamanızı tavsiye ederim yine de :)

Teknoloji şans işi kimisi samsung lg alır 2 ayda çöpe atacak duruma gelir kimi sunny alır 10 yıl kullanır. Bence güzel tv. ama bunun donanımı nasıl bilgi verilmemiş satıcıda. Ram vs düşük değilse alınır.

Hayırlı olsun. Servisciler size akım koruyucu satmaya çalışacaklar 580 TL'ye. Onu almayın garantiye girmez falan derler yalandan tamam girmesin deyip geçin.

Hayırlı olsun. Servisciler size akım koruyucu satmaya çalışacaklar 580 TL'ye. Onu almayın garantiye girmez falan derler yalandan tamam girmesin deyip geçin.

Tamamdır teşekkürler hocam.

Hocam merhaba bir sorum olacaktı almış olduğum TV'yi servisi çağırmadan kendim kursam sorun olur mu veya garanti dışı kalır mı bir bilginiz var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler hocam.

Hocam merhaba bir sorum olacaktı almış olduğum TV'yi servisi çağırmadan kendim kursam sorun olur mu veya garanti dışı kalır mı bir bilginiz var mıdır acaba?

Kurabilirsiniz. Ama kurmadan önce kutuyu detaylı şekilde video çekin dört bir yanını. Sonra fotoğraf çekin. Sonra ister kutuda ki seri numarasını ya da televizyonun arkasındaki seri numarasını “sizin evinize gelecek olan teknik” ekibe söyleyin. Müşteri temsilcisine söylemeyin sıkıntı yaşarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı