Çözüldü VG279Q3A monitörde FreeSync nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

intel 7i

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
vg279q3a
Merhaba dün 32 inç 75 Hz monitörümü değiştirerek VG279Q3A adlı monitörü satın aldım. Sizden monitör için yapabileceğim güzel değişiklikler bekliyorum. Monitörde FreeSync teknolojisi gözüküyor ancak AMD'nin kendi uygulama.

1715672575316.png

Sına girdiğimde desteklenmiyor olarak gözüküyor. Yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Merhaba dün 32 inç 75 Hz monitörümü değiştirerek VG279Q3A adlı monitörü satın aldım. Sizden monitör için yapabileceğim güzel değişiklikler bekliyorum. Monitörde FreeSync teknolojisi gözüküyor ancak AMD'nin kendi uygulama.

Eki Görüntüle 2195122

Sına girdiğimde desteklenmiyor olarak gözüküyor. Yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.

FreeSync'yi monitörün içindeki ayarlardan açın.

Eki Görüntüle 2195122

FreeSync'yi monitörün içindeki ayarlardan açın.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı