VGN Dragonfly Wireless vs Logitech G PRO X Superlight Hero vs Logitech G PRO X Superlight 2

Nonced

Decapat
Daha fazla  
Bunların arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Fiyat olarak bambaşka fiyatlar var F1 Pro bunların yarısı neredeyse gpx V1 bu fiyata alınmaz V2 modelini bilmiyorum ama o fiyata değmez her türlü.

Bunların yanı sıra dareu A950 Pro 4K var connectgame de onu öneririm 1500 TL'ye fiyatına hak eden ürün F1 Pro yurt dışında 49 dolara satılıyorken dareu şu an 79 dolara satılıyor kendi sitesinde.

Alacaksan Superlight 2 mantıklı, normal V1 versiyonuna o kadar verilmez. Az daha koyup 2 almak mantıklı.
Fiyat olarak bambaşka fiyatlar var F1 Pro bunların yarısı neredeyse gpx V1 bu fiyata alınmaz V2 modelini bilmiyorum ama o fiyata değmez her türlü.

Bunların yanı sıra dareu A950 Pro 4K var connectgame de onu öneririm 1500 TL'ye fiyatına hak eden ürün F1 Pro yurt dışında 49 dolara satılıyorken dareu şu an 79 dolara satılıyor kendi sitesinde.
Razer Deathadder V3 Pro Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Peki bu nasıl

Elimin ölçülerini bilmiyorum ama önceden razer deathadder essential kullanmıştım baya bı
Dav3 Pro modeli Essential ile birebir diyebiliriz. O modelde daha ettiyseniz Dav3 Pro da çok daha fazla rahat edersiniz. Tasarımı iyileştirildi. Ergo modellere yönelecekseniz güzel bir tercih olur.

Bu da aynı ürünün kaplamasının daha iyi olduğu Faker versiyonu. Bütçe sizi üzmeyecekse Faker versiyon alın derim.

Bunların arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Hocam istediğiniz boyutları bilmiyorum fakat superlight balon bir cihaz, sensör olarak bile şuanki güncel razer cihazların yanında fos ki birde çok pahalı bir cihaz, elinize uyarsa deathadder v3 pro veya razer cobra pro. Cobra pro 2k şuan ve sensör olarak da switch olarakda tamamen aynı da v3 ile. Sadece ağır fakat YouTube'da gördüğüm bir videoda bir eleman gereksiz rgb ve onlara bağlı eklenen plastik aksamları keserek 59 grama kadar düşürüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı