VGN VXE ATK68 vs VGN X68

exodusrwu

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Aşağıdaki iki klavye arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim ve neden?

Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba hocam. Rapid trigger özelliği olduğundan dolayı ATK68 daha iyi bir klavye. Pişman olmazsınız.

ATK68 kesinlikle aradaki fiyat farkına değer özellikle fps oyuncusuysanız

Bu firmalardan nasıl güvenip bir şey aliyorsunuz ki? Binlerce sikayet var. 3 bin-4 bin liralık şey ben güvenip bu firmalardan almam. Adamlar içinden çıkan kabloyu bile hacılamışlar.
Hangi firma hocam

Hangi firma hocam
Connectgame mesela, sikayetvarda tonla olumsuz mesaj gördüm, sattiklari mouselar çok güzel ama insan acaba diyor, sonra wrait, iade almiyoruz diye peşin yazmışlar, ambaljini açmadan Ürüne bakamazsın ki, bazen mousun dokusu hoşuna gitmeyebiliyor veya klavyenin basımı, yada ben cok garanticiyim bilmiyorum, amazon ve hepsiburadanın kendisi dışındakiler pek güven vermiyor

Connectgame mesela, sikayetvarda tonla olumsuz mesaj gördüm, sattiklari mouselar çok güzel ama insan acaba diyor, sonra wrait, iade almiyoruz diye peşin yazmışlar, ambaljini açmadan Ürüne bakamazsın ki, bazen mousun dokusu hoşuna gitmeyebiliyor veya klavyenin basımı, yada ben cok garanticiyim bilmiyorum, amazon ve hepsiburadanın kendisi dışındakiler pek güven vermiyor
Bende normalde Amazon ve Hepsiburada dışında ürün almamaya özen gösteririm ama connectgame harici özellikle Wraith neredeyse düşük kâr marjı ile son kullanıcıya garantili ürün satma amacında olduğu için bana mantıksız gelmiyor iade almama mevzusu.

Ki haksızda değilsiniz ürün kötü çıkar, bozuk olur vs yardımcı olmaları gerekir bu konuda ve şikayetlere bakılırsa saydıklarınız arasında connectgame en kötüsü olarak başı çekiyor. Wraith'de şuana dek pek olumsuz birşey duymadım bu iade mevzusu dışında, bu yüzden bende iyice araştırarak, kullananlara sorarak yaptım 2 kez.

Böyle gümrüğe takılma ihtimali yüksek, getirilmesi haftalar sürecek ürünlerin kısıtlı distrübitörleri olması zorunda bırakıyor maalesef ama yapacak birşey yok.

Connectgame mesela, Şikayetvar'da tonla olumsuz mesaj gördüm, sattiklari fareler çok güzel ama insan acaba diyor, sonra wrait, iade almiyoruz diye peşin yazmışlar, ambaljini açmadan Ürüne bakamazsın ki, bazen mousun dokusu hoşuna gitmeyebiliyor veya klavyenin basımı, ya da ben cok garanticiyim bilmiyorum, Amazon ve Hepsiburada'nın kendisi dışındakiler pek güven vermiyor

Ben şahsen connet Game ve Wraith'den ürün alıyorum. 2 yıl önce connect Game'den aldığım üründe sorun yaşamıştım ve mail üzerinde ulaşarak yardım istedim sonrasında halloldu. Aynı şekilde Wraith'den aldığım üründe sorun yaşamıştım WhatsApp üzerinden ulaşıp ürünü gönderdim ve sorununu giderip yanında kendi üretimleri olan skatez hediye ederek tarafıma gönderdiler. Keşke şartsız koşulsuz iade seçeneği olsa fakat insanımız bunu kullanıyor. Meraktan alıyor ve bakıp sonrasında iade etmek istiyor. İade edilen ürün kutusu açıldığı için tekrar satılamıyor ve üretici firmada bunu zaten üstlenmiyor ve ürün satıcı firmanın üzerine kalıyor. Kişinin merakından dolayı gerçekleşen iade de neden satıcı zarar etsin ki? Kısacası ben hak veriyorum çünkü iade hakkını kötüye kullanan insan sayısı çok fazla.

Bu arada Wraith'in kendi ürettiği ürünlerde şartsız koşulsuz iade hakkı var. Skatez, griptape ve mouse pad üretiyorlar. Bu hakkı da çok kullanan olursa kaldıracaklarını düşünüyorum. İnternette artık her şeyin incelemesi var. Özellikle yabancı kaynaklarda. Tüm özelliklerini, malzemesini ve kalitesini anlatıyorlar. İlgili videoları izleyip almak nokta atışı haline geliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı