Çözüldü VirtualBox Windows XP'de internete bağlanmaya çalışırken ekran simsiyah oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki adımları takip ederek Windows XP'de internete bağlanmaya çalıştım. VirtualBox Guest Additions kısmından sonra yeniden başlatınca ekran simsiyah oldu. Açılırken XP başlangıç sesi geliyor ama ekran hep simsiyah. Geçen sene yine farklı bir videodan denerken de aynı şey olmuştu. Bunu eski haline nasıl çeviririm bilen var mı? İyi akşamlar.

Çözüm
Arkadaşlar ekranın simsiyah olmasının sebebi Guest Additions programı ile alakalıymış. Sanal makine ayarlarından ağ kısmında ufak oynamalar yaptım ve Firefox kurunca internete bağlanabildim. Cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi Sosyaller...
Arkadaşlar ekranın simsiyah olmasının sebebi Guest Additions programı ile alakalıymış. Sanal makine ayarlarından ağ kısmında ufak oynamalar yaptım ve Firefox kurunca internete bağlanabildim. Cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi Sosyaller...

Çözüm

Geri
Yukarı