VMware macOS Mojave Kurulumu Açılmıyor

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Sosyal Medya Uzmanı, Web Tasarımcısı
Merhaba. VMware'ye macOS Mojave kurulumu yapacağım. VMware 15 Pro yüklü, Unlocker ile yamalandı. ISO dosyası Recep Baltaş'ın verdiği iso dosyası. Aynı ayarları tamamen ne dediyse aynısını yaparak devam ettim. Fakat çalıştırdığımda fotoğraftaki ekran geliyor ve BIOS'a atıyor, kuruluma geçmiyor. Elma logosunu göremiyorum yardımcı olursanız ne mutlu bana. İşlemci Sanallaştırma BIOS'da açık.

Bilgisayar Özellikleri
Casper Excalibur G770
  • i7 9750H
  • 16GB RAM 2666Mhz
  • 512GB NVME SSD
  • GTX 1650 4GB

Screenshot_4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba tekrardan mesajlarınız için teşekkürler Unlocker son sürümünü github üzerinden indirim ve yönetici olarak çalıştırıp kurdum BIOS ayarlarımdan sanallaştırma desteğini açtım ( zaten açıktı ) ama hala sorun devam etmekte.
Şu konumuzda yer alan:
Unlocker ve dosyaları kullanınız. BIOS ayarlarınızdan sanallaştırma desteği vt-x açık olmalı.
Merhaba tekrardan mesajlarınız için teşekkürler Unlocker son sürümünü github üzerinden indirim ve yönetici olarak çalıştırıp kurdum BIOS ayarlarımdan sanallaştırma desteğini açtım ( zaten açıktı ) ama hala sorun devam etmekte.
Unlocker'i falan Yönetici olarak çalıştırıyordunuz, değil mi?
Direk Virutual Machines klasörüne atabileceğim bir hazır kurulu VMware dosyası olasada olur bu işletim sistemini sadece Visual Studio da IOS Xamarin çalıştırmak için kullanacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı