Çözüldü VMware "Yerel Disk D erişim engellendi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

robdocc1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. VMware'yi kurarken yerel disk D:'yi seçiyorum fakat yeni sanal makine oluştururken otomatik C:/Users/HP/Documents/VirtualMachines olarak kuruyor. Değiştirmeye çalışıp yerel disk D'yi seçtiğimde ise erişim engellendi hatası veriyor.

Çözüm
Hocam D: diskine sağ tıklayın. Özelikler yerine gelin. Güvenlik yerine girin. Orada HP kullanıcısını bulun. Kullanıcı adlarının olduğu listede yazıyor. HP kullanıcısını bulunca aşağıdaki 'tam denetim' kutucuğunu işaretleyin. Ve 'Uygula' butonuna basın. Tamam butonuna basıp çıkın.
Hocam D: diskine sağ tıklayın. Özelikler yerine gelin. Güvenlik yerine girin. Orada HP kullanıcısını bulun. Kullanıcı adlarının olduğu listede yazıyor. HP kullanıcısını bulunca aşağıdaki 'tam denetim' kutucuğunu işaretleyin. Ve 'Uygula' butonuna basın. Tamam butonuna basıp çıkın.

Çözüm
Hocam D: diskinde sağ tıklayın. Özelikler yerine gelin. Güvenlik yerine girin. Orada HP kullanıcısını bulun. Kullanıcı adlarının olduğu listede yazıyor. HP kullanıcısını bulunca aşağıdaki 'Tam Denetim' kutucuğunu işaretleyin. Ve Uygula butonuna basın. Tamam butonuna basıp çıkın.
Hocam teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı