Vodafone Altyapı Başvurusu

Serqius

Hectopat
Yer
Rizembul
İyi Akşamlar
Eski binamdan taşındım ve yeni bir binaya geçiş yaptım ve vodafone fiber internetimi yeni evime taşıtmak istedim fakat binada altyapı olmadığı için interneti taşıtamadık. Vodafone ya altyapı talebinde bulunduk ve altyapı getireceklerini söylediler ve kesin bir tarih vermediler. Bu olayın üzerinden de 1 ay geçti ve gelen de giden de yok. Şimdi ben bu altyapıyı binama nasıl getirtebilirim?

Benim bildiğim kadarıyla altyapı olmadan öyle bir şey mümkün olmuyor. Vodafone kullanıyorum. Detaylı bilgi aldığımda böyle demişlerdi.
Aga mahallemizde var F/O yazılı lögar kapağı tarzında altyapı noktaları var. Fakat binamız yeni olduğu için binaya altyapıyı bağlayamadılar. Şimdi kabloları binaya bağlamaları için de altyapı talebinde bulunduk. Gelecek dediler ama 1 aydir bekliyoruz

Aga mahallemizde var F/O yazılı lögar kapağı tarzında altyapı noktaları var. Fakat binamız yeni olduğu için binaya altyapıyı bağlayamadılar. Şimdi kabloları binaya bağlamaları için de altyapı talebinde bulunduk. Gelecek dediler ama 1 aydir bekliyoruz
Anladım dostum. Altyapı binanızda yok sadece. Müşteri hizmetlerini arayıp tekrar durumu belirt.

Yüksek siyasi tanıdıklarınız yok ise getiremezsin. Firma canı ne zaman isterse o zaman getirir.
Her türlü bir yolu vardır. Ama o yollar nedir bilmiyorum. :'(
Anladım dostum. Altyapı binanızda yok sadece. Müşteri hizmetlerini arayıp tekrar durumu belirtin.
Arıyoruz ama hep ayni şeyler. Gelecek de gelecek. Günde 100 adet e posta atmaya başladım. Zorlada olsa getirtme niyetindeyim

Ya arkadaşım siz anlamıyorsunuz , altyapı öyle kolay ayarlanan bir şey değil , bekleyeceksiniz.5 yılda olur 5 günde 5 ayda bunun kesin bir zamanı yok.

Ya arkadaşım siz anlamıyorsunuz , altyapı öyle kolay ayarlanan bir şey değil , bekleyeceksiniz.5 yılda olur 5 günde 5 ayda bunun kesin bir zamanı yok.
Adam binanın önünden fiber altyapı geçiyor diyor 10-20-40mt ne kadarsa mesafesi oradan binaya hat çektirmekten bahsediyor. Bizim Türkcell superonline altyapı binadaki kat maliklerinden çoğunluk talebnin oluşturulduğuna dair imza topladık ilgili firmaya beyan edip talepte bulunmuştuk çok kısa bir zaman içinde binamıza hattı çekmişlerdi. 10 daire var en az 6sı kullanma sözü vermişti bunlar da önemli kıstaslar tüm bunları siz karşılaşıyormusunuz sizden ne tür prosedür istekleri oldu ona göre davranın.

Geri
Yukarı