Vodafone ev interneti yavaşladı

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, normalde 1.1mb/s hız alıyordum. DSL kablosunun yanması nedeniyle aynı uzunlukta daha iyisinden bir kabloyla değiştirdim daha sonra fatura ödenmemesi nedeniyle internetim kapandı ve açtırdığımda ise 850mb/s hız aldığımı gördüm. Modemi kapatıp açtım ama düzelmedi. Fiziksel olarak hard reset atmayı düşünüyorum ama bundan sonra yapılması gereken başka bir iş var mıdır bilmiyorum.
Modem: Huawei HG531s V1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Vodafone demek pişmanlık demektir. Zamanında 8mbps diye anlaştığım hızı bana 3 olarak vermişler üç ay boyunca. Bunu fark edip arayınca "Aa nasıl olmuş hemen düzeltelim." demişlerdi. Daha geçen sene internet taşıma için 3 hafta bekledim ve her aradığımda 1 saaat sadece bekleme süresi vardı. Sonra kurtuldum. Bir daha vodafona bulaşmam. Çoğu şeye bir çözümleri yok. Benim düşüncem düzelir umuduyla müşteri hizmetlerini aramanız. Biraz da sert yapın bence. O kadar para veriyoruz hizmet alamıyoruz felan. Güzel dilden pek anlamıyor vodafone şirketi ve taahhüdünüz dolar dolmaz başka bir şirketten interneti almanızı öneriyorum. İyi sosyaller.
Tamam da hocam Vodafone beterin beteri. Gene iyi kötü işini yapan firmalar var.
Müşteri hizmetleri arayıp kabloda problem var kayıt açın dedim adamlar elektrikçi çağır dedi. kapattım tekrar aradım bu sefer de kayıt oluşturduk dediler. Hele müşteri hizmetleri yok mu şimdi armut diyorsa 2 dk sonra üzüm diyor. O kadar yani. Ben başıma gelenleri anlattım. O yüzden konu sahibi müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almayı deneyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı