Voidu güvenilir midir?

299412

Hectopat
Epic Games'ten 175TL'ye AC: Valhalla almıştım onu iade edip Voidu üzerinden 67TL'ye alacağım güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir. Ama stok sorunu çıkabiliyor.

Türkiye'den SMS alınamıyor satın alırken. Epic'ten Valhalla ve Origins'i iade etmiştim alabilmek için ama maalesef şuan satın alınamıyor

Güvenilir. Sana key şeklinde veriyorlar zaten sen uygun platforma girip etkinleştiriyorsun. Bende bugün Valhalla ve Odyssey aldım.
Ben telefon numarasını girerken hata veriyor nasıl alabildin ?

Guvenilir Ubisoft ile anlasmasi var direkt kod falan girmeden oyun gereken adimlari izleyince hesabina geliyor. R6 vs Valhalla almistim. Bu fiyata kacmaz Valhalla.

Türkiye'den SMS alınamıyor satın alırken. Epic'ten Valhalla ve Origins'i iade etmiştim alabilmek için ama maalesef şu an satın alınamıyor

Ben telefon numarasını girerken hata veriyor nasıl alabildin?

Arada bir deneyince olur talep fazla olduğu için hata verebiliyor ben aldım ama pişmanım hesapta gözükmüyor

Güvenilir. Ama stok sorunu çıkabiliyor.
Bende kulak misafiri olunca konuyu merak ettim stok sorunu derken örnek veriyorum adam ödemesini yapıyor sonra bizde stok yok ne zaman gelirse o zaman vereceğiz mi diyorlar? yoksa müşteri ödemeyi yapmadan mı bu bilgiyi veriyorlar? normal şartlarda güncel stok bilgisinden müşterinin ödemeyi yapmadan önce haberder olması gerekir ürün ellerinde yoksa ürünün altında stokları tükenmiştir yazması gerekir.

Geri
Yukarı