Volta vsm için plaka gerekli mi?

Şimdi arkadaşlar yaşım 15 Volta vsm 2024 modelinden almak istiyorum sağa sola gitmeye A101 de de ucuza görünce alayım dedim 4 Nisanda fakat az bir araştırma yaptım plaka ruhsat zorunluluğu, 3 yılda bir muayene vb ne alaka o kadar saçma geldiki ayrıca o kadar Volta vsm var etrafta hiçbirisinde plaka yok. Anlayacağınız aklım allak bullak nedir bu işin doğrusu birisi aydınlatsın rica ediyorum. Vsm veya elektrikli motor alınmaz 50CC motor al 16 yaşında tarzı yorumlar yapmayın. Şimdiden teşekkürler.
Hocam öyle ara yollardan giderseniz sorun çıkmaz bu arada.

Son düzenleme:
Ya şimdi ben tokatta küçük şehirde yaşıyorum öyle sağa sola gitmek için yeterli olmaz mı?

İlk bende öyle aldım motoru çıkartmak kilitlemek zor oluyor diye adamakıllı yokuş çekmiyor arka tekeri de çok kötü anlas marka almıştım. Frenler iyi değil. Fiyatı ne kadar şu an?

İlk bende öyle aldım motoru çıkartmak kilitlemek zor oluyor diye adamakıllı yokuş çekmiyor arka tekeri de çok kötü anlas marka almıştım. Frenler iyi değil. Fiyatı ne kadar şu an?

15 bin TL, sizde ehliyet ruhsat veya plaka vb işlemler çıktı mı veya çıkartmazsak cezası var mıdır?

Geri
Yukarı