Vozol 10000 Yanmış mı?

Samed123

Hectopat
Arkadaşlar ben VOZOL10000 puff aldım. Herkese içirdim falan sonra acı bir tat vermeye başladı. Tobaccoya götürdüm likiti bitmiş çok az kalmış dedi. Bende adamın önerdiği salt likit aldım (karpuz-çilek). Aldıgımda ise (mango-şeftaliydi) eski tadı vermemeye başladı dumanı çektiğimi falan hissetmiyordum. İçini açtım yandı mı acaba diye şöyle bir manzarayla karşılaştım. Fotoğrafını ekleyeceğim likitle pamuğun acaba yandıysa pamuğu değıştirip aldığım gündeki gibi performans elde edebilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20231030_115504.jpg
    IMG_20231030_115504.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_20231030_115000.jpg
    IMG_20231030_115000.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 228
Coil tarafını gösterir misiniz ama puff cihazlarda sonraki dolumlar ilk tat kadar iyi tat vermez puff cihazlara para vermek yerine adamakıllı makinelere geçiş yapın tavsiye isterseniz smok morph 2 alınabilir hem makine sarım coil gayet iyi tat veriyor hem de wotofonun ürettiği özel atomizeri kullanabiliyor bu şekilde de tel pamuk sarabiliyorsunuz ancak bu işlere yeni başlayan biriyseniz 6 ay kadar hazır coil alın ki ürünün tadına varın puff cihazlar bir yerden sonra rahmetli oluyor.

Coil tarafını gösterir misiniz ama puff cihazlarda sonraki dolumlar ilk tat kadar iyi tat vermez puff cihazlara para vermek yerine adamakıllı makinelere geçiş yapın tavsiye isterseniz smok morph 2 alınabilir hem makine sarım coil gayet iyi tat veriyor hem de wotofonun ürettiği özel atomizeri kullanabiliyor bu şekilde de tel pamuk sarabiliyorsunuz ancak bu işlere yeni başlayan biriyseniz 6 ay kadar hazır coil alın ki ürünün tadına varın puff cihazlar bir yerden sonra rahmetli oluyor.
Hocam pamuğu degişsek aldığım günkü gibi olur mu?

Smok cihazlar bana aşırı pahalı geliyor onlarda yanma vs. olaylar oluyor mu yoksa sadece likitmi değişilmeli? Puffdaki aromayı alabilir miyim?

🤣🤣🤣🤣🤣 Puff cihazlar da ki aromadan kat kat iyisini alırsınız düzensiz kullanırsanız yanar elbette ayrıca dakika başı 4 çekim coil sağlığı için idealdir fazlası ısıdan kaynaklı yanmalara yol açabilir ve maalesef smok vaporesso voopoo gibi cihazlar ülkemizde pahalı buna yapabilecek bir şey yok kaliteli mal ucuz olmaz.

Geri
Yukarı