Vücut kaç ayda gelişir?

• Konuyu başlatan Chacke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 805
Abicim kalori açığı demek kilo vermek demek adam zaten kilo almak istiyor bak edebiyatta benden iyi olabilirsin o konuda bir iddiam yok ama bu konuda bir bilgin yok ise konuşma biliyorsan konuş ilham alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar kalori açığındayken kilo verilir kilo verirkende nasıl kas kütlesi yapacaksın?

Orada ben hatalıyım kalori açığı derken sizin dediğiniz anlamda kullanmışım.

1.75 boy, kilo 55. spora başlamayı düşünüyorum. Çok zayıfım. Önce kilo mu almam gerek? Yoksa sporla mı yemem lazım?

5 6 aydır yapıyorum güzel kilo verdim hafif kas kütlesi de arttı ama hala spor yaptığım belli olmuyor bu iş için minimum 1 2 yıl lazım birşeylerin belli olması için bence.

Peki sürekli hangi yemekleri yicem önüme ne gelirse mi yoksa tavuk pilav bakliyat ağırlıklı mı. 50kiloydum her akşam yatmadan önce muz yulaf cicibebe süt karışımı yaparak 1-2 ayda 5 kilo almıştım ona devam edeyim mi ?
Kardeşim tabiri caizse taşı bile yiyeceksin okadar bolca pilav makarna cicibebe olur tavuk yumurta et

Kardeşim tabiri caizse taşı bile yiyeceksin okadar bolca pilav makarna cicibebe olur tavuk yumurta et
Hocam bende body'ye başlamayı düşünüyorum. 16 yaşındayım 175 gibi bir boyum var ve zayıf biriyim ne yapmam lazım bu konularda biraz tecrübeli gözüküyorsunuz. Kilo almam gerekiyormu. Gerekiyorsa ne gibi yiyecekler yemeliyim. Lütfen yardımcı olun

Hocam bende body'ye başlamayı düşünüyorum. 16 yaşındayım 175 gibi bir boyum var ve zayıf biriyim ne yapmam lazım bu konularda biraz tecrübeli gözüküyorsunuz. Kilo almam gerekiyormu. Gerekiyorsa ne gibi yiyecekler yemeliyim. Lütfen yardımcı olun
Dostum adam anlatmış zaten zayıfım dıyorsun kilo alman lazım agırlık antrenmanları ile birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı