VULCAN-7500F sistem alınır mı?

ozgurdnz

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar bu sistem iyi midir? SSD 1TB yükseltme gibi değiştirmem gereken şeyler var mı? Bütçe 40k bütçe dışında bu sistem için monitör öneriniz var mı? Hz'si yüksek olursa sevinirim 1080p kalitede yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca işlemci 7600X yapmalı mıyım? Ve işlemci soğutucu seçimim ne olmalı.

Son düzenleme:
Bu Build'e 30 k değer mi bilemem. Fakat buna gidecek monitör samsung odyssey g4. dür.

Hocam 7600X yükseltip anakartı B650M-R yükselttim 32 GB 5600 MHz RAM yaptım SSD 1TB yükselttim kasayı da XPG valor Air Rainbow RGB siyah mid Tower XPG kyber 750W 80+ Gold Gaming kasa bunu seçtim böyle sistem iyi midir veya 40k bütçeye uygun sistem öneriniz var mıdır teşekkürler.

Hocam 7600X yükseltip anakartı B650M-R yükselttim 32 GB 5600 MHz RAM yaptım SSD 1TB yükselttim kasayı da XPG valor Air Rainbow RGB siyah mid Tower XPG kyber 750W 80+ Gold Gaming kasa bunu seçtim böyle sistem iyi midir veya 40k bütçeye uygun sistem öneriniz var mıdır teşekkürler.
çok uçuk oyunlar oynamıyorsanız ram 16 ssd 1 tb yeterli olacaktır. ısınma sorunuyla uğraşmak istemiyorsanız da 7600x yerıne i5-13600 k işlemci daha uygun olur.Kafa rahat uzun vade bi sistem kullanmak istiyorsanız işlemciniz intelden kartınız nvidiadan anakartınız da asustan olsun. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı