VXE R1 stokları güncellendi!

Mando9098

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
VXE R1 stokları güncellendi!

Ben dahil birçok kişinin beklediği ürünlerden birisi. Sonunda güncellendi! Sadece Pro Max yok, oda yakın zamanda güncellenir bana kalırsa. Herkesin düşündüğünün aksine fiyat farkı yok! önceki fiyatlarla aynı. Mor, sarı ve turuncu olmak üzere üç renk daha geldi lakin bunlarda şu anda sadece Pro Max modeli mevcut. Tahmini kargoya teslim 26 Nisan - 3 Mayıs olarak yazmışlar tahminimce 28-30 arası kargoya verirler genelde hep böyle oluyor.

- VXE R1 Wireless Mouse -
(Ayrıca vxe harici dragonfly faresinde'de stoklar güncellendi, sadece f1 modeli yok onda'da.
Vgn dragonfly)

1714073105545.png
1714073116377.png
1714073095576.png
1714073136679.png
1714073125684.png

Son düzenleme:
Hayırlısı hocam. R1 gerçekten güzel model.

Duruma göre Pro Max almayı düşünüyorum eger o zamana kadar Stok'a gelirse. Gelmezsede R1 Pro alırım. Hocam 250mAh batarya ne kadar götürüyor seni acaba?

Ben alacak olursam bunu almak yerine Fantech Helios 4K alırım.

Sırf 4K oldugu için falan alıyorsanız farkını göremeyeceksiniz bile hocam. Tabii renkler zevkler kimse karışamaz.

Fark hissediliyor 4K'da merak etme hocam.

Technopat dahil birkaç foruma baktım tahminimce 10 kişiden 8'i falan hissedilmez dedi. Bir de zaten 4K gibi bir mouse alan kişi rekabetci oyun oynayanlardır. Eğer hikayeli, basit düzen oyunlar oynayanlar alıyorsa boşa masraf yapıyor diyebilirim. İndirimde alır veya aynı fiyata alır ona laf etmiyorum ancak dediğim gibi hocam renkler zevkler. Aşırı dikkatli bir rekabetci oyuncuysanız farkı hissedebilirsiniz, belki de hissettiğinizi saıyorsunuz bilemiyorum ben forum kullanıcılarının yalancısıyım. Yıllardır 1K mouse kullanıyorum.

Ben alacak olursam bunu almak yerine Fantech Helios 4K alırım.

Bu arada Helios 2 Pro'dan bahsediyorsanız onun fiyatı 3.3K falan. VXE R1 Pro Max ile arasında 1K fark var.

Technopat dahil birkaç foruma baktım tahminimce 10 kişiden 8'i falan hissedilmez dedi. Bir de zaten 4K gibi bir mouse alan kişi rekabetci oyun oynayanlardır. Eğer hikayeli, basit düzen oyunlar oynayanlar alıyorsa boşa masraf yapıyor diyebilirim. İndirimde alır veya aynı fiyata alır ona laf etmiyorum ancak dediğim gibi hocam renkler zevkler. Aşırı dikkatli bir rekabetci oyuncuysanız farkı hissedebilirsiniz, belki de hissettiğinizi saıyorsunuz bilemiyorum ben forum kullanıcılarının yalancısıyım. Yıllardır 1K mouse kullanıyorum.

Bu arada Helios 2 Pro'dan bahsediyorsanız onun fiyatı 3.3K falan. VXE R1 Pro Max ile arasında 1K fark var.
Pro max alan adam o mcu ve sensör'ü 4k kullanmak için alır zaten. Yoksa düz r1 alana lafım yok. ama R1 pro max artı 4k alıcı yerine fantech daha iyi.

Geri
Yukarı