W10 ve Office Programları Nereden Alınmalı?

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Selam herkese; başlıkta da dediğim gibi 64 Bit Windows 10 Pro ve Office 2016 veya 2019 arıyorum.

- Eptt Avm'de satan kişiler (Yazılımbudur, TeknolojiBurada) gördüm. Alan kullananız var mı? 22₺ diyor bayağı uygun.

Lakin satanlar bazen OEM yerine, MAK key yolluyorlarmış.

- Office programlarını nereden indirip etkinleştirebilirim? Microsoftun sitesinde hep 365 var. Aylık veya yıllık üyelik istemiyorum.

Direkt 2016 sürümü veya 2019 sürümünü arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epttavm üzerinden yukarıdaki her iki satıcıdan da aldım. Hiçbir sorun olmadı. Hatta çalışmayan bir lisans anahtarı verdiler, iletişime geçince yenisini yolladılar. Satın aldıktan sonra 10 dakika içerisinde geliyor. Office için bilemiyorum ama ben de aradığım için takipteyim. :)

Yazılımbudur'dan Windows 10 Pro key almıştım. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bu forumdan görüp almıştım. Güvenilir bir yer

Microsoft Office 365 ProPlus diye yazıyor hesabımda. Access, Excel, OneNote, Powerpoint, Publisher ve Word kullanabiliyorum bu hesapla. W10'da aramaya Office yazıp girdikten sonra okulunun verdiği e-mail ve şifre ile giriş yapıp kullanabilirsin. 365 sürümünü neden istemiyorsun onu anlamadım.

Microsoft Office 365 ProPlus diye yazıyor hesabımda. Access, Excel, OneNote, Powerpoint, Publisher ve Word kullanabiliyorum bu hesapla. W10'da aramaya Office yazıp girdikten sonra okulunun verdiği e-mail ve şifre ile giriş yapıp kullanabilirsin. 365 sürümünü neden istemiyorsun onu anlamadım.
Aylık ve yıllık üyelik olduğu için. Normal 2016 veya 2019 windows oem sürümü bana yeter aslında. Sadece windows 10 gibi inidirp etkinleştimiyi nereden yapacağımı bulamadım. Hep 365’e yönlendiriyor.

Yukarıda yazdıklarımı alırsam, nereden indirip aktive etmeliyim?
Hadi bakalım, hayırlısı.

w10 pro.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı